Як вибрати рейлінги на дах автомобіля

7-29-2019

Как выбрать рейлинги на крышу автомобиля
Рано чи пізно кожен власник транспортного засобу стикається з проблемою браку місця. Особливо, якщо він або члени сім’ї люблять велосипедні прогулянки або чекає подорож, для якого необхідно упакувати чимало речей. В такому випадку стане в нагоді такий пристрій як багажник на дах автомобіля.
Також хочемо вам порекомендувати топ авто
Ці пристосування можуть підбиратися під марку транспортного засобу, так і бути універсальними.
Пристосування, які кріпляться за спеціальні дуги (рейлінги). Вони зазвичай встановлюються виробниками транспортних засобів. У комплекті з багажником йдуть універсальні кріплення, які підбираються під конкретний автомобіль, а по довжині. Пристосування, які кріпляться у місця, передбачені виробником авто. В даному випадку багажник підбирається під кожну марку транспортного засобу індивідуально. Конструкції, які кріпляться на гладку дах. Підбираються під окрему марку машини. В якості кріплень використовуються спеціальні зачепи за дверний проріз. Конструкції, які закріплюються на дах з водостоками. Є універсальними для такого типу дахів.
Який би тип не був обраний, його установка досить проста і не вимагає багато часу. Зазвичай він складається з таких елементів, як поперечні дуги, кріпильні скоби, упори, замки. На що звернути увагу при виборі. Адже якщо вони кволі й легко зламаються, то і вміст багажника може пошкодитися або зовсім загубитися по дорозі. Безсумнівним плюсом буде наявність антикорозійного покриття, але коштувати такі вироби будуть на порядок вище звичайних. Для людей, які люблять активний відпочинок, спорт і подорожі, місткість транспортного засобу є болючим питанням. Адже при поїздках сім’єю у повному складі доводиться скорочувати свій багаж, щоб кожен міг взяти все необхідне. Тому багажники на дах автомобіля є раціональним рішенням. З цим пристосуванням можна захопити більше речей або ж закріпити улюблений велосипед. Корисні будуть і додаткові аксесуари для багажників, наприклад, автомобільний бокс, кріплення для велосипедів або лиж. Зазвичай вони не відрізняються за видами кріплень і встановлюються на будь-які типи багажників.