213 китайських ігрових компаній заявили, що будуть суворо дотримуватися всіх правил уряду щодо ігор

23

Minolta

311

Китайський уряд завжди пильно стежив за відеоіграми, але останнім часом воно перейшло до особливо завзятої боротьби за виховання молоді. У серпні комуністична партія китаю оголосила про нові правила, що обмежують час, який неповнолітні можуть проводити в онлайн-іграх, до трьох годин на тиждень. Також уряд сповільнив процес затвердження онлайн-ігор, щоб, “скоротити кількість нових ігор” і “зменшити ігрову залежність”, але головне, що китайські компанії вирішили підтримати такі починання влади.

2 коментарі донат автору

Як з гордістю заявляє китайський уряд на своїй англомовній платформі, вони мають намір не тільки регулювати час в іграх, але і їх зміст:

непристойний і жорстокий контент, а також породжує нездорові тенденції, такі як поклоніння грошам і ефемінація, повинен бути викорінений.

Заява державної ради китайської народної республіки

Помилкою буде вважати, що заява була зроблена заради заяви: у вересні уряд провів збори з деякими з найбільших розробників і видавців ігор, де недвозначно “закликало” їх “відмовитися від погоні за прибутком, заманювання гравців та інших шкідливих тенденцій. А також змінити правила ігрової індустрії і механізми, що викликають ігрову залежність”.

Після цих подій cgigc, ігрова асоціація, яка є афілійованою особою регулятора онлайн-ігор national press and publication (nppa), опублікувала заяву, підписану 213 китайськими ігровими компаніями, включаючи tencent і netease. Вони зобов’язується регулювати галузь відповідно до вимог уряду. Зокрема, з питання подальшого впровадження технології розпізнавання осіб, щоб запобігти незаконному знаходженню неповнолітніх в іграх.

У заяві сказано, що підписувачі готові видалити будь-який вміст, який спотворює історію або пропагує” жіночу ” поведінку для чоловіків:

компанії суворо дотримуються основних принципів безпеки вмісту та рішуче видалять будь-який політично шкідливий, нігілістичний, брудний, порнографічний, кривавий, терористичний та інший незаконний вміст; і протистояти культу грошей.

Заява cgigc

З одного боку, така тісна співпраця китайських компаній зовсім не дивно – коли китайський уряд говорить стрибати, єдине питання: наскільки високо. Звичайно, завжди є лазівки і сірі зони, про деякі з них ми писали в матеріалі. Однак не варто обманювати себе: китайський уряд націлився на ринок комп’ютерних ігор, і, схоже, це тільки початок.