Мтс почала здавати iphone в оренду — від 3640 рублів на місяць

25

Стало відомо, що компанія мтс спільно зі стартапом arenter, який спеціалізується на оренді електроніки та іншого обладнання, запустила сервіс помісячної оренди смартфонів. На даному етапі послуга доступна в москві і підмосков’ї і поширюється на три останніх покоління смартфонів apple iphone. Надалі програма може бути розширена на більшу кількість регіонів і брендів смартфонів.

Изображние: ігор іванко / коммерсантъ

Згідно з наявними даними, пілотний проект з надання смартфонів в оренду триватиме протягом півроку, після чого буде прийнято рішення про доцільність його масштабування. Що стосується вартості оренди смартфона в місяць, то вона буде залежати від обраної моделі. Найдешевший варіант на даний момент-iphone xr-пропонується за 3640 рублів на місяць. За самий же дорогий варіант у вигляді iphone 13 pro max доведеться заплатити не менше 8900 рублів на місяць. Відзначається, що клієнт не несе відповідальності за потертості і дрібні подряпини, які можуть з’явитися в процесі експлуатації. У мтс вважають, що сервіс може зацікавити молодіжну аудиторію, «якій не цікаві кредити і постійні зобов’язання», а також людей, які хочуть протестувати флагманський смартфони перед покупкою.

За даними джерела, найближчим часом «мегафон» планує запустити аналогічний сервіс. Він не буде обмежуватися останніми моделями iphone, і клієнти зможуть орендувати смартфони різних виробників. Передбачається, що сервіс оренди “мегафона” буде доступний у всіх регіонах країни. Представник tele2 зазначив, що в даний час компанія не вважає за доцільне запуск сервісу оренди смартфонів. При цьому у tele2 діє оренда портативних зарядних пристроїв в салонах. Відзначимо, що в рітейлі samsung і re:store є сервіс по підписці на гаджет, в рамках якого клієнт вносить щомісячний платіж і при виході нового пристрою здійснює обмін. Цей сервіс підходить для клієнтів, які хочуть щорічно міняти смартфон на нову флагманську модель.