Як вибрати хороший Хостін для сайту

8-21-2019

 Який хостинг краще вибрати для сайту . І часто клієнти запитують нас, який кращий хостинг і. На якому хостингу краще розмістити їх новий сайт. У цій статті ми спробуємо відповісти на ці питання. Для успішного просування в пошукових системах важливо не тільки розробити якісний, зручний і візуально гарний сайт, але і розмістити його на якісному, швидкому і надійному віртуальному хостингу. Хостинг є якісним: якщо сайт відкривається швидко (швидше 2 секунд);якщо сайт доступний і вдень і вночі, без перерв. 

Також є характеристики хостингу, безпосередньо не впливають на роботу сайту, проте вони повинні бути у хорошого хостингу: професійна, швидко реагує служба підтримки; зручна панель управління хостингом; гарне співвідношення ціна/ якість. Що може бути не так з хостингом. Ми за час роботи перепробували кілька білоруських хостингів. Однак у кожного з них були недоліки. Або висока ціна, або сайти не завжди доступні, або довго завантажуються. Іноді виникали проблеми з правильною роботою системи управління сайтом WordPress – вона ламалася з незрозумілої причини, або некоректно працювали плагіни для WordPress.

Який хостинг ми вибираємо для своїх сайтів. Тільки 1 хостинг задовольнив всім нашим критеріям – це хостинг https://uh.ua/kb/vps/software-installation/install-apache-tomcat8.html1 1. Можливо, є ще хороші компанії, але ми більше не шукали, так як цей хостинг нас повністю влаштовує за всіма вище перерахованими параметрами. Переваги даного хостингу: хороша ціна . на диску; швидкість роботи (ssd жорсткий диск);зручна панель управління c Panel; чуйна служба підтримки відповідають за 1 хвилину; безкоштовний SSL – сертифікат (важливо для SEO, в Google і Яндекс це фактор, що впливає на позиції сайту в пошуку);безкоштовний пробний період 7 днів – можна безкоштовно перевірити, чи правда те, що тут написано.

Таким чином, за три роки компанія не тільки не піднімала ціни, що вже дивно, але ще й дала більше можливостей за тією ж ціною. Показники завантаження сайту на даному хостингу  Это не рекламна стаття, це – відгук на хороший, недорогий ,  хостинг, який якісно надає свої послуги. На якому ми розміщуємо всі зроблені нами сайти, і жодного разу не пошкодували про це.