Як вибрати дитячий купальник для дівчинки

3-2-2019

Плавання – надзвичайно корисний для здоров’я вид фізичних навантажень, тому варто частіше вибиратися на пляж або купатися в басейні. У каталозі представлені пляжні та спортивні моделі, як для зовсім маленьких дітей, так і для підлітків.

Також хочемо вам порекомендувати купить детский купальник для девочки
Купальні костюми для дітей повинні бути зручними, безпечними і практичними, тому для пошиття найчастіше використовують еластан, нейлон, спандекс, поліамід, лайкру. Синтетичні полотна швидко сохнуть після намокання, не втрачає первісної форми і не вигоряють на сонці. З натуральних тканин роблять гігієнічні вставки в плавки для хлопчика і купальні трусики і верх для дівчинки, не подразнюють шкіру. Підходять для активних ігор у воді, оскільки виключають можливість втратити елемент костюма в море. На ринку представлені бікіні (моделі, складаються з трусиків і ліфа), танкіні (варіанти з топа і трусиків), трікіні (комплекти з ліфа, трусиків, парео або короткої спіднички). Конструкція передбачає вставки з пінопласту на поясі, які підтримують дитину на воді.
Купальні плавки і плавки – шортики. Користуються популярністю моделі з широкою ластка і що затягуються шнурками на поясі. Вироби до колін з вільним кроєм, деякі моделі мають кишені. Непромокальні труси для немовлят і дітей до року.
Крім того, слитные моделі купальників поділяють на пляжні та спортивні.
Як вибрати якісний купальник для дитини.
Підбираючи дитячі пляжні купальники, враховуйте вік, активність малюка і його переваги. Рухомим дівчатам дошкільного віку підходять закриті моделі з мультяшними принтами і декоративними оборками. Купальники для дівчаток – підлітків повинні бути з чашечками, щоб забезпечити максимальний комфорт.
З роздільних купальників діти зростають повільніше, тому вони гарантовано прослужать 2– 3 сезону. До того ж модель забезпечує рівний загар. Красивий купальник на дівчинку повинен володіти еластичними лямками, які не створюють дискомфорту. Наприклад, перехрещуються лямки не спадають з плечей, широкі – не чинять сильного тиску. Іноді в комплекті з фірмовим костюмом йдуть нарукавники, шапочки для плавання. На багато моделей діють приємні знижки та акції.