Розробку vampire: the masquerade-bloodlines 2 мало не скасували

14

У випадку з vampire: the masquerade-bloodlines 2 навіть самі песимістичні прогнози користувачів про долю гри цілком могли виявитися правдою. Як повідомив виконавчий директор paradox interactive фредерік вестер, видавництво всерйоз замислювалося про скасування проекту. На щастя, тайтл врятувала поки неназвана студія.

В інтерв’ю шведському порталу avanza вестер розповів, що після відсторонення команди hardsuit games від розробки vampire: the masquerade — bloodlines 2 видавництво було готове остаточно відмовитися від проекту. Однак пітч нових авторів гри переконав представників paradox interactive продовжити підготовку тайтла.

” коли ми забирали гру у минулого розробника, ми довго думали, закривати проект або продовжувати займатися ним. Ми вже були готові згорнути розробку, коли отримали пропозицію, яка здалася нам дуже переконливою. Так що робота над проектом триває, а ми сподіваємося, що отримаємо хорошу гру, яка виправдає очікування фанатів», — зізнався вестер.

Нагадаємо, що vampire: the masquerade — bloodlines 2 була анонсована ще в 2019 році. Пізніше команду розробників покинули ключові співробітники, і в лютому 2021-го paradox відмовилася від співпраці з hardsuit games. З чуток, реліз гри очікується не раніше 2023 року, що побічно підтвердив вестер.