Windows Store навчається відстежувати спам у відгуках до додатків

340На жаль, магазин додатків Windows Store все ще сповнений сміття. Це стосується не тільки програм, але і відгуків на них.
Досить часто зустрічаються відгуки, вміст яких взагалі ніяк не відноситься до програми, на якому вони залишені. Раніше Microsoft дозволила розробникам додатків відповідати на відгуки користувачів, а тепер дає можливість поскаржитися на спам.

Про це користувачі Windows Phone просили вже дуже давно. Користувачі та автори програм тепер можуть повідомляти спеціальній команді фахівців Windows Store про сміттєвих відгуках. Після отримання повідомлення команда розгляне заявку і вирішить долю відкликання в залежності від його вмісту. При цьому Windows Store отримав функцію автоматичного відстеження спаму у відгуках до додатків та ігор. Очевидно, що система автоматичного визначення спаму буде навчатися і ставати все краще і краще.+

Користувачі також чекають, що при модерації додатків Windows Store будуть діяти більш жорсткі правила, з-за яких в магазин не будуть потрапляти програми-пустушки.