Windows 10 Fall Update (Threshold 2) буде випущено 2 листопада

347За словами довірених джерел, перший великий апдейт для Windows 10 буде називатися Windows 10 Fall Update.
Це всього лише назва оновлення, так що сама операційна система продовжить називатися Windows 10. Оновлення буде накопичувальним і буде випущено 2 листопада.

Давайте розглянемо основні моменти.

Оновлення буде визначено номером версії 1511, де 15 вказує на рік випуску (2015), а 11 – це місяць (листопад).

Windows 10 Fall Update буде доступне у Windows update і буде встановлюватися без попередньої установки раніше випущених оновлень, так що накотити нове оновлення можна буде безпосередньо на чисту RTM-версію «десятки».

Windows update нове оновлення буде называтьсяWindows 10 November 2015. При оновленні Windows 7/8/8.1 буде автоматично встановлюватися нова версія.

Це оновлення принесе ряд змін, але якщо ви інсайдер або просто стежили за новинами, то великих сюрпризів чекати не варто.

Після установки Windows 10 Fall Update користувачі виявлять різні зміни в інтерфейсі, нові програми, нові можливості Microsoft Edge, хоча підтримка розширень в новому браузері, за чутками, з’явиться не раніше наступного року.

Також оновлення впровадить поліпшення в механізм активації, яке дозволить активувати Windows 10 ключем продукту від Windows 7/8/8.1 навіть у процесі чистої установки. Але майте на увазі, що ключ повинен відповідати редакції Windows 10.