Sony завчасно анонсувала ремейк сиквела destroy all humans!

72

Анонси майбутніх ігор раз у раз виявляються в мережі раніше терміну, в тому числі з вини великих компаній. Цього разу перед розробниками destroy all humans! завинила sony-в твіттері playstation завчасно опинився трейлер ремейка другої частини серії. Повідомлення, звичайно, незабаром видалили, але інтернет пам’ятає все.

У трейлері destroy all humans 2! з підзаголовком reprobed продемонстрували здібності головного героя крипто-138 в бою з агентами радянського кдб. При цьому в ролику не вказана дата релізу гри, а також підтримувані платформи. У супутньому повідомленні sony заявила тільки про вихід екшену на playstation 5. Повноцінний анонс очікується на презентації thq nordic 17 вересня.

Нагадаємо, що оригінальна destroy all humans! вийшла в 2005 році, а через 15 років отримала ремейк. Останній доступний на pc, playstation 4 і 5, xbox one і series x/s, nintendo switch і в хмарному сервісі google stadia. Сиквел, який був випущений в 2006-му, розповідає про пригоди клону минулого головного героя через десять років після подій попередньої частини.