Програма для стиснення та оптимізації зображень в JPG

634

Не важливо з якої причини Ви захотіли зменшити розмір картинки чи фото. Це може бути як низька швидкість інтернету, так і нестача місця та інші випадки. Але навіщо зберігати фото розміром 2-10 Мб, коли на ньому нічого такого немає, а можна скоротити розмір пару сотень Кб? Особливо актуально для картинок. Так, якісні фото займають багато місця і мають велике розширення, але…

Загалом представляю Вам легкий (пару сотень Кб), портабельную (не вимагає установки), безкоштовну, працюючу на всіх версія Windows (і будь-якої розрядності) програму для оптимізації і стиснення зображень – VJC.

Інтерфейс програми англійською мовою, але він простий до неподобства
Программа для сжатия и оптимизации картинок в JPG

Відкриваєте картинку кнопкою Open і отримуєте ось таке “неподобство”:
Программа для сжатия и оптимизации картинок в JPG

У лівому вікні показується оригінал картинки, а в правому – стислий.
За замовчуванням стоїть перемикач (1) на зміну у відсотках. Ви можете вказати вручну цифри відсотка якості картинки, або пересуваючи повзунок (3).
Якщо поставити перемикач в інше положення (2) , то можна вказати максимальний розмір картинки, вище якого її не можна оптимізувати.
Припустимо у Вас фото розміром 3 Мб, Ви встановлюєте перемикач в пункт 2 і ставите максимальний розмір 200, щоб фото стало розміром в 200Kb.

“Прапорець” (4) потрібен для відображення Ваших дій в правому вікні. Якщо Ви будете змінювати значення або рухати повзунок. то помітите, що картинка праворуч буде втрачати якість. Це корисно, щоб побачити перед збереженням одержуваний результат.

До речі, зверніть увагу на верхні написи над Лівим і Правим віконцями. Там розмір оригінального зображення і одержуваного. Це дуже зручно, тому що можна побачити не тільки якість одержуваного зображення, а так само її розмір.

Як бачите, програма дуже проста в управлінні і не потребує меню. Вона зберігає тільки зображення у форматі JPG або JPEG.

Завантажити програму для оптимізації зображень можна з офіційного сайту.