Genshin impact: методи твори історій-проходження світового квесту

27

«методи твори історій ” в genshin impact-світовий квест в інадзумі, за який можна отримати цінні нагороди і підняти свою репутацію в країні вічності. В даному гайді описано отримання і проходження даного циклу завдань.

Як відкрити квест методи твори історій в genshin impact

Цей квест пов’язаний з щоденними дорученнями, головними героями яких є письменник і його редактор, дзюнкіті і сігеру.

Щоб підвищити шанс випадання даних квестів, встановіть бажаним регіоном для виконання доручень інадзуму. Зробити це можна в щоденнику шукача пригод (відкривається на клавішу f1), у вкладці доручення. Спочатку буде обраний пункт “випадково”. При натисканні в поле вибору з’явиться список доступних регіонів, де і слід зазначити потрібний варіант.

Рано чи пізно в списку завдань з’явиться доручення ” це дійсно … Видатний роман?» . Тут мандрівникові належить допомогти дзюнкіті яскраво представити події його майбутнього твору. Для цього необхідно супроводити творця в три різних місця: кузню «аменома», магазин скарбів «цукумомоно» і на територію, що охороняється досинами. Натхненний дзюнкіті буде ділитися своїми ідеями з сігеру, але останній буде різко відкидати його надто сміливі творчі рішення.

На завершення завдання гравцеві запропонують погодитися з думкою одного з молодих людей. Щоб відкрити квест» методи твори історій ” , кожен раз потрібно вибирати точку зору сігеру. Дане доручення буде з’являтися як мінімум 2 рази (може і більше), будуть змінюватися лише місця, куди запропоновано сходити разом з дзюнкіті.

Це дійсно… Видатний роман?

Незабаром після 3-х проходжень першої місії з’явиться щоденне доручення ” цей роман … Виглядає знайомо?» . Через те, що головний герой регулярно погоджувався з сігеру, той ще більше наважився і став вчити свого приятеля складати. Сігеру дотримувався більш приземленої думки про літературу, в той час як дзюнкіті досхочу фантазував. Сперечаються попросять гравця принести 3 книги, щоб їх обговорити. З усіх 3-х книг кожен раз треба пропонувати тільки “літературний клуб” , інакше квест може не з’явитися.

Цей роман … Виглядає знайомо?

Якщо все було зроблено правильно, відразу після завершення щоденного доручення над головою дзюнкіті з’явиться блакитний знак оклику. Тепер можна почати виконання довгоочікуваного квесту.

Цілі

  • візьміть квест у дзюнкіті;
  • пройдіть підземелля;
  • завершіть завдання, поговоривши з сігеру.

Проходження методи твори історій в genshin impact

Розмова з дзюнкіті

Щоб почати квест, поговоріть з дзюнкіті. Важливо, щоб у нього над головою горів блакитний знак оклику.

Колеги знову сперечаються про те, як потрібно писати історії: підхід дзюнкіті хаотичний, а сігеру вважає, що потрібно складати чіткий план розповіді. Головному герою запропонують розсудити їх. Гравцеві доведеться побути героєм роману дзюнкіті, ніндзя, щоб на власному прикладі показати, як важливо структурувати тексти.

Проходження підземелля

Мандрівник опиниться в підземеллі. За сюжетом роману ніндзя проникає у фортецю і шукає заховані «знання». Тут можна зробити кілька виборів, але на результат квесту вони не вплинуть.

Рухайтеся вперед. Нижче буде знаходитися діра в підлозі, забита дошками. Щоб пройти далі, перешкоду необхідно зламати атакою в падінні. У разі, якщо ви впали випадково, можна легко піднятися по сходах.

Нижче будуть знаходитися ніндзя-їх можна обійти непоміченим або кинутися в бій (зміниться лише репліка дзюнкіті).

Біжіть направо і підніміться по сходах.

На верхньому поверсі знову зверніть увагу на підлогу-необхідно зламати дошки. Важіль на стіні праворуч від виходу висуває вертикальні сходи.

По ній можна видертися і виявити чотири дорогоцінних скрині! втім, вони порожні.

З верхнього поверху необхідно зробити атаку в падінні.

Внизу чекатимуть кілька самураїв. Щоб їх послабити, деактивуйте палаючий стенд з обладунками.

Розберіться з противниками і рухайтеся в протилежному напрямку від стенду. Тут розташовується ліфт.

У кімнаті буде дерево, під яким ніндзя і повинен пошукати скарби. Підійдіть до білої позначки під червоним рослиною і досліджуйте точку.

Тут зарито “знання«, про яке головний герой тепер може успішно донести (правда, що саме це за» знання”, автор поки не вирішив). Після завершення випробування прямуйте до виходу, розташованого праворуч від дерева.

Пройти підземелля можна, не вбиваючи жодного самурая. Для цього з кімнати з скринями необхідно пройти прямо. Там буде сходи, піднявшись по якій ви відразу ж потрапите в кімнату з деревом.

Поговоріть з дзюнкіті

Ця пригода змусила дзюнкіті задуматися. На знак подяки гравець отримає досягнення і цінні ресурси.

Завершіть завдання «методи твори історій», щоб отримати досягнення «хоча б закінчується».

Нагороди

Відеогайд