Аналітики спрогнозували зростання ринку реклами в telegram до 20 млрд рублів-це більше ніж у преси і радіо

22

Аналітики рекламної біржі telega.in опублікували дослідження рекламного ринку в telegram. Експерти заявили, що оборот рекламних засобів в месенджері до кінця року може досягти 20 мільярдів рублів. Це більше, ніж у преси і радіо разом узятих, пишуть «ведомости».

Джерело: the verge

Згідно з висновками фахівців, з січня по вересень 2021 року на біржі було куплено реклами на суму в 14,3 мільярда рублів. У трійку популярних рекламних напрямків увійшли інвестиції (12,44 %), бізнес і стартапи (9,64 %), а також маркетинг і pr (6,16 %).

Автори дослідження стверджують, що одним з ключових факторів зростання стало збільшення аудиторії telegram. Згідно з даними deloitte, месенджер зайняв друге місце за популярністю серед росіян, поступившись тільки whatsapp. Зараз сервісом активно користуються 52 % аудиторії рунета, а 61% мають додаток на своїх пристроях.

Незважаючи на популярність telegram, деякі експерти скептично ставляться до реклами на платформі. Керівник напрямку по роботі з лідерами думок агентства isobar moscow андрій швейдель стверджує, що вартість реклами в сервісі сильно завищена.

Двома днями раніше павло дуров розповів про рекламну платформу, розроблювану творцями месенджера. Він заявив, що куплені публікації не будуть з’являтися в групових чатах і особистих повідомленнях. Користувачі побачать рекламу тільки у великих спільнотах. Глава telegram також уточнив, що компанія не буде збирати персональні дані для таргетингу.