Подорожуємо по європі.

1-17-2018
Подорожуємо по європі.

Сьогодні подорож на поїзді в розвинених країнах становить гідну конкуренцію переміщення на автомобілі або на літаку. Завзяті мандрівники, які віддають перевагу стандартним туристичними стежками унікальні напрями і незвідані місця, часто подорожують по країнах Європи на поїзді. І це не дивно, – адже вся європейська територія густо вкрита мережею залізниць, що дозволяє без зусиль дістатися буквально в будь-який населений пункт. Тому, вирушаючи у подорож по Європі на поїзді, бажано орієнтуватися в різновидах поїздів і проїзних квитків, а також знати правила проїзду. Знання нескладних принципів допоможе Вам не заплутатися павутині залізничних магістралей і не відстати від свого поїзда. Також ви можете знайти все необхідне на ресурсі залізничні квитки на потяг.
Також працюють партнери європейських залізниць: TGV – дорога з Франції до Швейцарії, Thalys – з Німеччини в Бельгію і Францію, Alleo – з Франції в Німеччину. Подорожувати залізними дорогами Європи – одне задоволення. Практично всі потяги нові та сучасні, переміщуються з високою швидкістю і чітко за графіком. На багатьох ділянках швидкість руху досягає 200-300 км на годину. Сервіс для пасажирів на міжміських поїздах – на найвищому рівні. Основна особливість залізниць в Європі – наявність різних типів поїздів в залежності від швидкості руху і кількості проміжних зупинок.
Квиток в Європі в більшості випадків купуються не на конкретний потяг, а на маршрут слідування. Це означає, що Ви можете скільки завгодно пересісти з поїзда на поїзд протягом поїздки, самостійно обираючи час подорожі від пункту А в пункт Б Це зручно, якщо Вам захочеться ненадовго зійти на проміжних зупинках, ознайомитися з місцевими пам’ятками, а потім іти далі до пункту призначення. У ряді випадків вагон розділений на окремі купе або відокремлені відсіки.