Син віна дизеля може знову зіграти молодого домініка в “форсажі 10»

14

Син віна дизеля зіграв юну версію домініка торетто в “форсажу 9” , і юна зірка, мабуть, дуже серйозно поставився до цієї ролі.

Дизель, справжнє ім’я якого марк сінклер, оголосив про кастинг свого сина вінсента перед виходом фільму в прокат. Він з’являється в одній зі сцен спогадів, в якій герой разом з батьком і братом працював над сімейним dodge charger в гаражі.

Оскільки важливість сім’ї є домінуючою темою франшизи «форсаж» і оскільки сам дизель є продюсером фільмів, для нього має великий сенс залучити в лоно свого сина. Арка будинку в дев’ятій частині розповідає про його шлях до того, щоб стати справжнім батьком. Актор розповів про те, що новий статус будинку як батька став для нього найбільшою точкою дотику з персонажем, так що цікаво бачити, як він взяв на борт справжнього сина.

В бонусних роликах до режисерської версії «форсажу 9» дизель-молодший розповідає про свою появу в блакбастері і каже, що планує продовжувати зніматися в майбутньому, слідуючи по стопах батька. Режисер джастін лін поділився своїм хвилюванням з приводу роботи з вінсентом, якого вперше зустрів, коли той був зовсім маленьким.

Я знаю його з дитинства, він задавав мені питання, мотивував, і він був дуже серйозний. Поставити його поруч з вин було дуже важливо.