SEO плагіни для WordPress і оптимізація блогів для пошукових систем

  252

  Одним з необхідних плагінів, які необхідно встановити після установки WordPress, є SEO плагін для оптимізації вашого блогу для пошукових систем. Кількість таких плагінів дуже велике. Я протестував і рекомендую:

  WordPress SEO від Yoast (плагін на wordpress.org ) в даний час є найбільш просунутим SEO плагіном для блогів WordPress. Він поєднує в собі функціональність декількох плагінів і стає найбільш повним рішенням для ефективного позиціонування блогу. Опис кожної опції також належить до двох інших плагінів.

  глобальні налаштування
  Панель інструментів
  Використовувати мета-тег? – включення мета-тега за замовчуванням, який в даний час не розглядається Google.
  Тут ми також приховуємо видимість вікна WordPress SEO на сторінках повідомлень сторінках, вкладеннях, категоріях і тегах.
  Якщо ми є перевіреними власниками веб-сайтів, ми вставляємо наш контрольний ключ в Інструменти для веб-майстрів. Потім плагін автоматично додасть метатег з ключем перевірки до коду головної сторінки, тому вам не доведеться робити це вручну.
  SEO плагины для WordPress и оптимизация блогов для поисковых систем

  Розділ заголовків
  ми налаштовуємо теги заголовка та мета опису для блогу і його елементів. Ми можемо використовувати описані змінні. Щоб це працювало, нам потрібно відредагувати тег title у файлі header.php нашої теми у форму, зазначену плагіном, або вибрати варіант Force rewrite title.

  домашня сторінка
  Шаблон заголовка введіть назву нашого блогу. Тут також краще поставити ключові слова. Максимум кількість символів 70.
  Мета Шаблон-опис введіть опис нашого блогу. Ми створюємо змістовний опис, але ми також включаємо ключові слова. Максимум кількість символів 160.

  швидко
  Шаблон заголовка: %% title %%
  Мета Шаблон-опису: %% уривка %%

  Сторінка / Додаток
  Шаблон заголовка: %% title %% – %% sitename %%
  Мета Шаблон-опису: %% уривка %%

  Категорія / Post_tag
  Шаблон заголовка: %% term_title %% – %% sitename %%
  Мета Шаблон-описи>: %% category_description %% / %% tag_description %%

  Автор Архіви
  Шаблон заголовка: %% name %% – %% sitename %%

  Пошук сторінок
  Шаблон заголовка: %% searchphrase %% – %% sitename %%

  404 сторінки
  Шаблон заголовка: %% sitename %% не знайдено

  SEO плагины для WordPress и оптимизация блогов для поисковых систем

  індексація
  цей розділ дозволяє вам налаштувати індексування нашого блогу. . Відповідні налаштування дозволяють уникнути дублювання контенту . Процес полягає в тому, що в кількох місцях блогу у нас є ідентичний контент, доступний за різними адресами >>>. Ви можете потрапити на сторінку через сторінку категорії, теги, автора, допоміжну сторінку, сторінку результатів пошуку. Ця ситуація робить позиціонування менш ефективним, тому що Google любить унікальний контент.
  , który wskazuje link kanoniczny ze stroną pierwotną >>> ten, który ma być zindeksowany. Для вирішення цієї проблеми використовується тег rel = ‘canonical’ , який вказує канонічну посилання з початковою сторінкою >>> тієї, яка буде проіндексована. zaznaczamy elementy strony, które nie mają być indeksowane. Крім того, в «Правилах індексації» ми відзначаємо елементи сторінки, які не потрібно індексувати. Особисто у мене вибрані всі розділи, і індексуються тільки посилання у наступному форматі: https://traxter-online.net/przykladowy-wpis/
  Після вибору елемента елементи будуть додані в код сторінки:

  
  

  ), ale nadal mogą byś odwiedzane przez booty w poszukiwaniu linków do indeksowania ( follow ). Це означає, що вибрані сторінки не проіндексовані і не з’явиться в результатах пошуку ( noindex ), але ви все одно можете відвідати черевики в пошуках посилань для індексації ( стежте ).

  zaznaczamy także opcję Nofollow login and registration links, pozostawiając comments links odznaczone. У «Внутрішніх налаштуваннях nofollow» ми також перевіряємо опцію Nofollow для входу та реєстрації, залишаючи посилання на коментарі не перевіреними.
  Параметри включені за замовчуванням, не редагуються.
  oznacza, że boty nie mają podążać za linkami, które same nie wpływają na pozycjonowanie i nie zwiększają або linkowanej strony (pamiętać trzeba, że link do naszego bloga z innej strony oznaczony tym tagiem jest bezwartościowy pod względem pozycjonowania). Тег nofollow означає, що боти не призначені для переходу за посиланнями, які не впливають на їх позиціонування і не збільшують ефективність пов’язаної сторінки (пам’ятайте, що посилання на наш блог з іншої сторінки, зазначеної цим тегом, даремна з погляду позиціонування).

  możemy wyłączyć stronę autorów, archiwum dat i postów. В розділі «Налаштування архіву» ми можемо відключити сторінку авторів, архів дат і постів. Тут я рекомендую відключити сторінку автора, якщо блог веде тільки одна людина. Архів даних також можна вимкнути, якщо ми напишемо статті, які повинні бути «поза часом». Ми також відключаємо «постформатные архіви».

  pozwala dodać meta tagi do całego bloga: «Налаштування мета-роботів» дозволяють додавати мета-теги в вашому блозі:
  – tag uniemożliwia generowanie opisu strony na podstawie informacji z katalogu dmoz.org (katalog Google) noodp – тег робить неможливим генерування опису сторінки на основі інформації з каталогу dmoz.org (каталог Google)
  – tag zapobiega wyszukiwarce Yahoo używanie tytułu strony z katalogu Yahoo Directory noydir – тег забороняє пошуковій системі Yahoo використовувати заголовок сторінки з каталогу Yahoo
  – tag pozwala ukryć opis strony w wynikach wyszukiwania >>> wyświetlany jest tylko tytuł z linkiem nosnippet – тег дозволяє приховати опис сторінки в результатах пошуку >>> відображається лише заголовок з посиланням
  – tag nie pozwala archiwizować stron >>> tworzyć kopii (w wynikach wyszukiwania odnośnik Kopia to właśnie tworzone archiwum) noarchive – тег не дозволяє архівувати сторінки >>> створювати копії в результатах пошуку посилання Копіювати – створюваний архів) – опції видалені

  – ukrycie kilku rzeczy w sekcji head. «Чистий ділянка» – приховування кількох речей у головній частині.

  SEO плагины для WordPress и оптимизация блогов для поисковых систем

  XML Sitemaps
  розділ дозволяє створювати карту сайту для пошукових систем у форматі XML. За замовчуванням файл індексу карти створюється за адресою «https://example.com/sitemap_index.xml» (у разі надсилання карти ми вказуємо розташування цього файлу індексу