Новий трейлер блокбастера “вічні” набитий красивими сценами

28

«ми вічні. Ми прийшли сюди 7000 років тому, щоб захистити людей від девіантів. Тепер вони повернулися”, – каже серсі (джемма чан) дейн уітмен (кіт харінгтон) у свіжому ролику «вічних» .

В епічній історії, що охоплює тисячі років і досліджує витоки кінематографічної всесвіту marvel, серсі і її згуртована команда виходять з тіні, щоб знову врятувати людство від кро (ден стівенс) і підступних девіантів. Переглянути нове відео можна нижче:

Під час відвідування знімального майданчика нової епопеї marvel studios продюсер нейт мур розповів про давнє суперництво між надпотужними вічними і девіантами:

У минулому ми бачимо вічних, які, згідно з нашою версією міфології, є безсмертними прибульцями з планети під назвою олімпія. Целестіали попросили прибути їх на землю, щоб позбавити планету від істот, званих девіантами. Девіанти-це паразитичні інопланетяни, які переходять з планети на планету і, вбиваючи вищих хижаків на даній планеті, як би переймають характеристики жертв і знищують розумне життя. Що ж, вічні-герої, тому вони на землі, щоб викорінити девіантів і дозволити людству процвітати.