відновити втрачені дані з диска

  296

  Видалені дані / файли на відформатованому диску все ще існують, тому що вони фізично не видаляються, видаляється лише їхня карта, інформує систему про те, що простір вільно для інших цілей. Поки ви не записати щось на диск (файли не будуть перезаписані), ймовірність їх відновлення висока.
  – ми нічого не зберігаємо на диск, а програму відновлення не запускається з диска, з якого ми будемо відновлювати файли – можливість перезаписувати кластери.
  – не вимикайте Windows, просто відключіть живлення комп’ютера, оскільки файли, що зберігаються на диску і можуть заміняти втрачені дані.
  – ми не використовуємо перевірку диска при запуску
  – ми не дефрагментируем диски
  Операція відновлення може утруднити фрагментацію файлу – окремі фрагменти відновлюються, додаток не об’єднує їх (тоді ми можемо зробити фотографії видимими тільки наполовину).

  Recuva

  додаток, корисне для відновлення випадково видалених файлів на комп’ютері, USB-диску, в камері. Це також дозволяє відновлення з пошкоджених або відформатованих дисків.
  Після запуску у нас є вибір: диск перевіряти і фільтрувати типи файлів, які враховуються. Найпростіший спосіб знайти файл – ввести ім’я файлу повністю або частково. Якщо ми не пам’ятаємо це, ми можемо ввести розширення або шлях. У нас також є доступ до зручного майстра, де ми вибираємо тип файлів і їх розташування. Вибравши «Параметри» -> «Дії», ми можемо вибрати глибоке сканування, яке дозволяє знаходити більше файлів і сканувати пошкоджені / відформатовані розділи.

  скачати : портативний рекува

  версія установки за замовчуванням пропонує встановити Google Chrome, зніміть прапорець

  восстановить потерянные данные с диска

  ПК ІНСПЕКТОР Відновлення файлів
  Додаток допомагає відновити втрачені дані. Знаходить загублені диски.
  Відновлення видалених файлів – виберіть «Диск» у меню «Об’єкт» -> виберіть «Логічний диск, на якому були видалені дані» -> знайдіть видалені файли папки «Видалені». Ми вибираємо файл і зберігаємо його на іншому диску, вибравши «Зберегти» в меню «Об’єкт», або натисніть «PPM». Доступний пошук файлів – виберіть «Пошук» у меню «Об’єкт».
  Відновлення втрачених файлів / папок – ми повторюємо 2 пункту з попереднього етапу -> Натисніть «Знайти втрачені дані» в меню «Інструменти» -> після сканування ми шукаємо видалені файли у папці «Загублені». Крім сканування кластерів, ми можемо шукати віддалений / втрачений файл (або багато з них), вибравши «Знайти» в меню «Об’єкт».
  Диск був стертий з швидким форматуванням – ми повторюємо перші два кроки. Щоб відкрити диск і зберегти дані, ми вибираємо опцію «без FAT», тому що FAT був видалений шляхом швидкого форматування.
  Диск зник, в результаті пошкодження таблиці розділів – виберіть «Диск» у меню «Об’єкт» -> виберіть «Фізичний диск, який містить втрачений розділ», і натисніть кнопку «Знайти логічні диски …». Після пошуку, якщо логічний диск був знайдений виберіть на вкладці «Логічний диск». Вміст вибраного диска можна знайти в головній папці.

  Відновлення даних , PartitionRecovery

  PhotoRec восстановить потерянные данные с дискавосстановить потерянные данные с диска
  завантажити: остання версія

  додаток для відновлення даних з жорстких дисків, компакт-дисків, фотографій з цифрової камери. Включає відновлення пошкоджених / відформатованих носіїв.
  Його можна запустити з завантажувального диска або безпосередньо в системі з правами адміністратора.

  TestDisk / PhotoRec: odzyskiwanie danych Підручник: TestDisk / PhotoRec: відновлення даних