Навушники apple airpods pro 2 можуть успадкувати дизайн у моделі першого покоління

35

Ресурс macrumors оприлюднив зображення, на яких, як стверджується, показані повністю бездротові навушники погружного типу airpods pro 2, проектовані компанією apple.

Тут і нижче зображення macrumors

Говориться, що рендери отримані від «внутрішнього джерела apple», але додаткова інформація на цей рахунок відсутня. Судячи із зображень, новинка може успадкувати дизайн у оригінальній версії пристрою.

Зокрема, показані модулі-вкладиші з невеликою «ніжкою». У порівнянні з першою версією буде змінено набір датчиків. Раніше говорилося про наявність нових сенсорів для відстеження фізичної активності користувача.

Зміни зазнає супутній зарядний футляр. У його нижній частині видно отвори динаміка: буде реалізована функція пошуку find my, завдяки якій пристрій зможе видавати звуки за запитом користувача. У бічній частині футляра можна бачити “вушко”, в яке може бути протягнутий ремінець для носіння.

Втім, потрібно підкреслити, що оприлюднені зображення носять виключно неофіційний характер. Більш того, ходять чутки, що в airpods pro 2 компанія apple може відмовитися від конструкції з «ніжкою» на користь більш компактного дизайну. Так що поки не ясно, яке саме виконання отримає новинка. У будь-якому випадку, анонс навушників відбудеться не раніше першого кварталу наступного року.