Microsoft привязує Office 2013 до одного компютера

363

Корпорація Microsoft нез’ясовно посилила вимоги по використанню нового пакету офісних додатків Office 2013, повідомляють веб-джерела.

У відповідності з ліцензією для кінцевого користувача (EULA), після активації законно придбаного продукту його не можна деінсталювати на одному комп’ютері та встановити на інший. Навіть якщо обидва комп’ютери належать одному і тому ж людині.

Іншими словами, відтепер Office 2013 назавжди прив’язується до однієї системи. Поки не ясно, чи зможе користувач перенести пакет на інший комп’ютер в разі поломки машини, на яку продукт був інстальований спочатку. У Microsoft давати коментарі з цього питання відмовилися.

Нагадую, що Office 2013 для х86-сумісних комп’ютерів вийшов 29 січня. Продукт містить додатки Word, Excel, PowerPoint, OneNote, Outlook, Publisher і Access. Вони отримали кардинально перероблений інтерфейс, адаптований під пристрої різних типів, у тому числі з сенсорним екраном. Microsoft підкреслює, що працювати з додатками однаково зручно як за допомогою клавіатури і миші, так і за допомогою пальців або електронного пера.