Читери зіпсували бета-тест call of duty: vanguard-заходи activision не врятували

34

Нова call of duty з підзаголовком vanguard ще не встигла дістатися до повноцінного релізу, але чітери в ній вже з’явилися. Нечесних гравців, які без докорів сумління використовували заборонені програми, помітили під час бета-тесту шутера. Дії activision по боротьбі з порушниками виявилися марними.

Як відзначили користувачі, call of duty: vanguard виконана на поліпшеній версії движка modern warfare, яка вийшла ще в жовтні 2019 року. З цієї причини розробникам читів, швидше за все, було неважко адаптувати вже існуюче пз до новинки.

При цьому activision все ж спробувала відсіяти хоча б частину нечесних гравців. Користувачі читов розповіли, що після бана в «королівській битві» call of duty: warzone не змогли взяти участь у тестуванні vanguard. Незважаючи на наявність попередньої копії майбутнього шутера, вони не могли підключитися до серверів — швидше за все, ситуація не зміниться і після релізу тайтла.

Нагадаємо, що вихід call of duty: vanguard намічений на 5 листопада. Гра вийде на pc, playstation 4 і 5, xbox one і series x/s. Тестування шутера проходило в кілька етапів, починаючи з 10 вересня.