Ідея перенесення ексклюзивів playstation на пк належала не джиму райану, а шону лейдену

15

Не так давно playstation почала випускати деякі з своїх консольних ексклюзивів для pc, такі як death stranding, days gone і horizon zero dawn. Спочатку багато хто звинувачував нинішнього президента playstation джима райана в тому, що він запропонував перенести ексклюзивні ігри з playstation на pc, але насправді це був зовсім не він.

В інтерв’ю каналу “what’s up playstation” шон лейден зізнався, що це була його ідея вивести ексклюзиви playstation на pc, а не джима райана. За словами шона лейдена, причина перенесення ексклюзивів playstation на pc полягає в тому, щоб привернути увагу нових гравців, які є тільки на pc. Завдяки цьому вони могли насолоджуватися іграми для playstation і, врешті-решт, змусити навіть комп’ютерних геймерів купити консоль від sony тільки для того, щоб зіграти в ексклюзив або продовження такої гри, яка була випущена на pc, а її продовження – ні. Очевидно, план в якійсь мірі вдався, оскільки райан не зробив жодного кроку назад і, навпаки, збільшив інвестиції в порти, навіть придбав спеціально відведену студію.

Наступними ексклюзивами playstation, які вийдуть на pc, стануть uncharted the lost legacy і uncharted 4 a thief’s end, реліз десь на початку 2022 року.