Відбувся реліз cyanide&happiness-freakpocalypse episode 1: hall pass to hell на ps4 і xbox one

21

Видавець serenity forge і студії explosm і skeleton crew studiosвипустили point-and-click пригода cyanide&happiness-freakpocalypse episode 1: hall pass to hell на playstation 4 і xboxone. Вартість гри в playstation store становить 1429 рублів, а в microsoft store — 20 доларів.раніше в березні гра вийшла на nintendo switch і pc (steam).

Ви дивна, непопулярна сирота з рудою головою, і вам пора врятуватися.

Ви граєте за купа «іди, чудик» маккарті, і все, що вам потрібно, – це зробити світ кращим. Проблема в тому,що ви нікому не подобаєтеся, школа — смокче, ви не можете знайти пару на випускному балу, всеіздеваются над вами (включаючи ваших вчителів), а ваші спроби помочьтолько погіршують ситуацію. Чи зможеш ти втекти зі школи живим?хто буде любити вас? ти взагалі заслуговуєш любові? чому ця гра називається freakpocalypse? знайдіть відповіді на ці та інші питання, дивлячись на все у всесвіті cyanide&happiness, розмовляючи з німіі торкаючись їх.

  • ця гра є частиною першої трагедії купа. У цій пригодницькій пригоді керуйте купом у його прагненні стати героєм, яким він завжди хотів бути, допомагаючи людям нетертона!говоріть, чіпайте і дивіться на все у вашому оточенні! этисексуально виглядають годинник? запроси їх на випускний! цей гниючий фрукт? помацай його!
  • пориньте у всесвіт cyanide&happiness. Ми згадали величезну кількість повністю озвучених виродків і друзів,яких ви побачите в деяких з ваших улюблених анімаційнихкороткометражок? помилуйтеся знайомими обличчями, поки ви шукайте, знаходите і грайтеся в різних локаціях!
  • виконайте безліч побічних завдань. Жителям міста потрібна допомога. Тобто, велика допомога. На щастя (?) для тих, є куп! насолоджуйтесь ігровим процесом, знаходячи небезпечні предмети, купуючи заморожені напої та намагаючись зробити людей менш щасливими!
  • відкрийте для себе безліч костюмів, пасхальних яєць і секретів. Нетертон … Чарівний, якщо подивитися в потрібних місцях!дослідіть місто і відкрийте для себе масу різного одягу, пасхальних яєць і прихованих деталей, уникаючи смерті від виродків іхуліганів! розблокуйте особливі досягнення за те, наскільки погані (або погані) в дослідженнях!