Смарт-tv приставка realme tv stick стане першим у світі стиком, з платформою google tv на борту

113

Компанія realme готує до випуску смарт-tv стік, який незабаром дебютує в індії і який, найімовірніше, буде першим пристроєм в цьому форм-факторі з новим інтерфейсом google tv на борту.

Про швидкий дебют новинки нас сповіщає рекламний тизер присвячений медіаплеєру realme tv stick з’явився на сторінках торгового майданчика flipkart.

Судячи з тизеру, приставка повинна бути випущена на початку жовтня, коли почнеться розпродаж flipkart big billion days. Відомостей про начинку тв-стіка надано не було, і єдине, що ми знаємо про нього – це те, що він буде працювати під управлінням google tv і зможе забезпечити перегляд контенту у форматі 4k.

Realme 4k google tv stick will be an exclusive launch on flipkart bbd probably the first google tv stick in india pic.twitter.com/3n3c8qiqhr

— utsav techie (@utsavtechie) september 13, 2021

Нагадаємо, що на даний момент єдиною приставкою з google tv на борту є медіаплеєр google chromecast with google tv. Поява новинки від realme змінить це і може ознаменувати початок масової появи пристроїв подібного типу на ринку.

Нагадаємо, що google tv – це, по суті, орієнтований на контент користувальницький інтерфейс, що працює поверх операційної системи android tv від google, яка в свою чергу є модифікацією android з орієнтованим на телевізори інтерфейсом.

Google tv має інтерфейс на основі вкладок з підтримкою декількох облікових записів користувачів, дитячого режиму, більш глибоку інтеграцію з youtube tv і багато іншого.