Короткий опис міграції, оновлення скрипта і плани на майбутнє

  240

  Минуло два тижні з моменту переходу з форуму MyBB на платформу блогів WordPress, і я можу сказати, що це було успішне рішення. Я думаю, що блог буде найбільш підходящим сценарієм для подальшого розвитку сайту на основі написання рад, навчальних посібників та описів. Для вирішення проблем у сфері IT я рекомендую дуже професійний форум пані Пікассо fixitpc.pl .

  З технічної сторони міграція включала видалення файлів з допомогою сценарію MyBB, створення нової бази даних, встановлення установника WordPress за замовчуванням. Що стосується записів, я раніше налаштував тестовий домен з блогом, і там я вставив повідомлення форуму. Потім я використовував інструмент експорту записів: кокпіт >>> інструменти >>> експорт. Після створення файлу XML у новому домені я імпортував запису: cockpit >>> tools >>> import (повинен бути встановлений WordPress Importer).

  В даний час блозі заповнений записами, скопійованими з форуму MyBB. Найпопулярніші записи ретельно відредаговані з точки зору відповідності зовнішнього вигляду з новим скриптом. Решта повинні бути відредаговані протягом невизначеного часу. Я також згадаю, що керівництва по WinRE , Recovery Console і OTLPE були написані з нуля і містять більш точні описи. Можу також сказати, що найближчим часом будуть оновлені запису про доповненнях в установники, способи видалення панелей інструментів і іншого сміття, і я планую описати кілька додатків для копіювання дисків. Також будуть записи для оптимізації скрипта WordPress.

  Як я вже писав раніше, разом зі зміною скрипта форматування посилань змінилося. На старому форумі MyBB у мене був встановлений плагін MyBB SEO.
  стара посилання:
  https://traxter-online.tk/odzykuje-hasel-z-przegladarek-internetowych-t-267.html
  нова посилання: https://traxter-online.tk/odzykuje-hasel-z-przegladarek-internetowych/
  Старі посилання більше не дійсні, але вони використовують перенаправлення для посилання на відповідні повідомлення. Вибравши залишити ті ж заголовки теми і використовувати відповідний формат прямого посилання, нові посилання дуже схожі на старі, але не мають номери теми і закінчення html. Враховуючи це, я використовував перенаправлення 301 у файлі .htaccess:

  RewriteEngine OnRewriteRule ^([a-z]+)-t-[0-9]+.html /$1/ [R=301,L]RewriteRule ^syndication.php /feed/ [R=301,L]

  Формула перенаправляє користувачів і пошукові системи з старих посилань на нові. Крім того, я розмістив перенаправлення RSS-каналів від MyBB на WordPress, тому що в статистиці їх використовували багато веб-додатки, і я не хочу шукати і змінювати все. Я повинен сказати, що це працює відмінно (приклад з посиланнями вище). В даний час пошукова система Google повністю оновила посилання в своєму індексі на новий формат, і все це без будь-яких ускладнень або втрати позиції пошукової системи.

  Щоб надати пошуковим системам список посилань, я створив новий файл Sitemap (використовуючи відповідний плагін) і знову відправив його в інструменти для веб-майстрів і файл robots.txt. В результаті бот Google індексує записи в блогах практично безперервно протягом перших 24 годин.

  Коли справа доходить до стилю, вибір припав на безкоштовну версію EvoLve . Стиль має багато цікавих функцій: 1 або 2 бічні панелі (також опція «Відключити»), відображення фрагментів записів на головній сторінці та в категоріях, кнопки соціальних мереж, слайд-шоу з останніх повідомлень, реклама в різних місцях на сторінці, кнопка «Назад вгорі».
  Я думаю, що важлива інформація полягає в тому, що стиль використовує шрифт Segoe UI , який включений за замовчуванням в системах Vista / 7. У Windows XP цей шрифт не відображається за умовчанням, що означає, що інший шрифт використовується для відображення записів, а блог не виглядає так як і повинно бути. Тим не менш, ви можете завантажити його з Інтернету і встановити його. Цілком імовірно, що при установці системи Microsoft Office 2007 цей шрифт також додається в вашу систему.

  Скрипт також був оновлений до останньої версії 3.2, випущеної кілька днів тому. Ця версія більше не підтримує архаїчний браузер Internet Explorer 6. Люди, які все ще намагаються його використовувати (згідно зі статистикою відвідувань, 4,4% читачів використовують IE 6, а 6,5% навіть з IE 5) отримають повідомлення з проханням оновлення браузера. До речі, остання версія для Windows XP – це Internet Explorer 8 , а для Windows Vista і 7 – Internet Explorer 9 .

  Я також настійно рекомендую купівлю домену з-за ризику, пов’язаного з використанням безкоштовних доменів .tk. Ці домени не належать користувачам і можуть бути втрачені в будь-який час або можуть бути відключені адміністрацією. Крім того, ходять чутки, що дядько Google планує проіндексувати, видалити домен .tk з індексу. Це доля домену co.cc. І все тому, що більшість цих безкоштовних доменів є спам-сайтами. Звичайно, це шкідливо для нормальних, якісних сторінок. Але, дивлячись на загальну кількість, на жаль, є винятки.

  Наостанок, трохи статистики:
  – кількість унікальних користувачів: 380 / день
  – кількість сторінок: 1200 / день
  – найбільш популярні операційні системи: Windows XP – 50,5%, Windows 7 – 25,5%, Windows Vista – 7,6%, Linux – 3,2%
  – найбільш популярні браузери – Firefox – 55%, Chrome – 12%, Opera – 11,8%. Цікаво, що у мене до 100 відвідувань з IE 3 і 2.

  Після переходу з форуму MyBB в блозі WordPress я несподівано вирішив купити і змінити домен. В даний час блозі буде продовжено на traxter-online.net

  Зміна домену, поряд зі зміною формату посилань після попередньої міграції з MyBB, вимагає використання спеціального перенаправлення записів. Перенаправлення вимагають двох форматів вже проіндексованих посилань: старі посилання з форуму MyBB і нові з блогу WordPress. Всі вони повинні привести до нового домену. Крім того, я вирішив, що не буду переписувати весь трафік зі старого домену на новий домен, тільки адреси окремих записів (близько 340). Враховуючи все це, я скомпілював код, який я вставив в .htaccess на старому домені .tk:

  RewriteEngine OnRewriteRule ^([a-z]+)-t-[0-9]+.html /$1/ [R=301,L]RewriteRule ^mapa-witryny/ https://traxter-online.net/mapa-witryny/ [R=301,L]RewriteRule ^kompletny-pakiet-biurowy/ https://traxter-online.net/kompletny-pakiet-biurowy/ [R=301,L]RewriteRule ^edycja-plikow-pdf/ https://traxter-online.net/edycja-plikow-pdf/ [R=301,L]RewriteRule ^arkusz-kalkulacyjny/ https://traxter-online.net/arkusz-kalkulacyjny/ [R=301,L]RewriteRule ^edytory-tekstu/ https://traxter-online.net/edytory-tekstu/ [R=301,L]...

  Це всього лише фрагмент коду, оскільки він не містить посилань, що перенаправляють на інші записи, але дозволяє візуалізувати, як він працює. Перший рядок містить модуль RewriteEngine. Другий перенаправляє старі посилання у форматі форуму MyBB на посилання в блогах всередині домену .tk. Однак інші перенаправляють посилання з блогу в домені .tk на посилання в домені .net, в результаті чого всі посилання ведуть до потрібного місця в домені .net.
  Я додав новий домен в Інструменти Google для веб-майстрів, де я також використовував опцію «Зміна адреси». Щоб пошукові системи мали список посилань у новому домені, я також представив нещодавно створений файл Sitemap XML. Подивимося, як все вийде, але я сподіваюся, що це спрацює.

  Також згадаю, що купив домен через реєстратора OVH.PL
  Ця компанія в даний час має одне з найвигідніших пропозицій з продажу доменів. Протягом 20 хвилин домен був зареєстрований і оплачений. При купівлі домену важливо встановити ціну за продовження через 1 рік. Варто купити домен трохи дорожче і дешевше продовжити, ніж домен за 1 злотий і з дуже високою ціною продовження.
  Коли справа доходить до хостингу, сайт працює на серверах linuxpl.com

  На додаток до зміни домену змінилася тема, яка використовується для Mystique . Тема має приємну бічну панель Ajax, вбудовану навігацію, відображає кількість сторінок і лайтбокс для всіх зображень, а також використовує шрифт Segoe UI.

  Ще одна зміна – спосіб розміщення зображень в записах. Досі зображення, розміщені на серверах Веб-альбомів Picasso, були вставлені. В даний час всі зображення розміщені на власному хостингу, на якому стоїть домен. Таким чином, я зможу краще використовувати щомісячний переказ купленого хостингу, який раніше використовувався приблизно на 25%.
  І найприємніше, що всі зображення були автоматично завантажені на сервер з допомогою плагіна Cache Images .
  Цей плагін виявляє посилання на зображення з зовнішнього хостингу, автоматично завантажує на сервер, створює кілька розмірів і, нарешті, вставляє і замінює посилання в записах.

  Нова сторінка також більш оптимізована з точки зору продуктивності, я також використовував захист від хотлінкінга зображень і тривалий термін зберігання елементів сторінки (зображення, CSS. Javascript), що зменшить споживання передачі. Оптимізація підтримується плагіном DB Cache Reloaded Fix, який кешує запити до бази даних. Також було необхідно встановити плагін для захисту від спаму, тому що протягом декількох годин без захисту вже було 2 спам-коментарів, написаних ботами. Всі використовувані методи будуть описані найближчим часом у вигляді нових записів.