Чому х’ю джекман не повинен грати росомаху в кіновсесвіті marvel

25

Немає сумнівів в тому, що marvel studios активно працюють над впровадженням людей ікс в mcu, хоч і публічно про це не заявляють. Тим не менш, є два елементи старої франшизи, які повинні залишитися недоторканими – це х’ю джекман і його роль росомахи.

Актор зіграв героя з кігтями у восьми фільмах, а його заключним проектом став « логан », який адаптував сюжетну арку old man logan і закінчився смертю персонажа. Незважаючи на чутки, які регулярно гуляють по мережі, повернення джекмана до ролі росомахи mcu було б помилкою, оскільки ітерація була досліджена настільки повною мірою, наскільки це було визнано необхідним.

Ми побачили життя персонажа, починаючи з 1845 по 2029 роки. Багато прогалини були заповнені у фільмі ” люди ікс: дні минулого майбутнього », давши герою можливість подорожувати в часі. Сказавши повноцінну арку, насправді, є відчуття, що росомаха х’ю джекмана мало що може запропонувати кіновсесвіту marvel на даний момент, а також є ймовірність, що емоційні проводи, показані в « логані », більше не матимуть сенс.

Тим не менш, здається неминучим, що росомаха, так чи інакше, з’явиться в mcu коли-небудь, і це буде вже зовсім інша історія. З іншого боку, з урахуванням існування концепції мультивсесвіту і варіантів, як би там не було, нічого не варто виключати-і потенційне камео росомахи х’ю джекмана в одному з проектів потенційно може побачити світло.

Ви б хотіли, щоб х’ю джекман з’явився в образі росомахи в кіновсесвіті marvel? обов’язково поділіться своєю думкою в коментарях нижче!