Творці genshin impact опублікували новий трейлер оновлення 2.4 і промокодом на отримання каменів витоку

33

Китайська студія mihoyo випустили новий трейлер до останнього оновлення 2.4, яке з’явиться 5 січня 2022 року. Воно буде включати в себе нову зону, нові банери , нове завдання archon quest interlude , а також такі події, як обряд ліхтарів 2022 року. Також вийшов новий трейлер, що розповідає про все.

Він починається з огляду нового квесту “архон”. У ньому бере участь нінгуанг і її нефритова палата. Після цього є натяк на обряд ліхтаря. У ньому можна побачити, як кецін, ху тао і сяо насолоджуються цією подією. Після цього ми бачимо нових персонажів юнь цзіня і шеньхе. Після цього з’являється енканомія , новий регіон, і його вороги. Основним моментом сюжету 2.4, схоже, є відновлення нефритової палати, яка була зруйнована заради порятунку регіону деякий час тому в попередній сюжетній лінії.

Після трихвилинної позначки трейлер стає більш конкретним щодо подій. Наприклад, з’являється подія феєрверку” фарби швидкоплинності ” (lantern rite’s fleeting colors in flight). Так само як і подія”вісім локацій над горами і морями”.

Так само під час презентації розробники опублікували промокодом на отримання різноманітних бонусів, але покваптеся вони активні всього добу: