Як вибрати вагон для перевезення щебеню

5-17-2019

not found
Напіввагон – відкритий вантажний вагон без даху з високими бортами. Призначений для перевезення навалювальних вантажів (кам’яного вугілля, руди, лісоматеріалів, прокату металів) і інших сипких і штучних вантажів, що не потребують захисту від атмосферних опадів. Кузов піввагона не має даху, що забезпечує зручності для використання різних засобів механізації при навантаженні і вивантаженні вантажів. Всі універсальні напіввагони мають люки в металевій підлозі для розвантаження сипучих вантажів гравітаційним способом. Думпкар, вагон – самоскид – відкритий вантажний вагон з автоматично наклоняющимся при вивантаженні кузовом і відкидними чи піднімаються при нахилі бортами кузова. Використовується для перевезення щебеню, піску, грунту, розкривних порід, вугільно – рудних та інших подібних вантажів, що не потребують захисту від атмосферних опадів. Наявність власного розвантажувального пристрою дозволяє здійснювати механізоване розвантаження в будь-якому місці. Переважне поширення в кар’єрах думпкари отримали завдяки тому, що при перевезенні матеріалів на відносно короткі відстані їх конструкція дозволяє найбільш швидко виробляти экскаваторную механізоване вантаження і вивантаження.
Також хочемо вам порекомендувати https://gdevagon.ru
Хопер – дозатор складається з кузова з розвантажувальними люками і дозатора, розташованого під ними. Допускається перевезення хопером – дозатора сипучих вантажів, таких, як будівельний пісок, вапняковий щебінь, гравій, вугілля, флюс і інші, за умови дотримання і виконання вимог керівництва з експлуатації.
Покупцям з Санкт – Петербурга і Ленінградської області, Московської області, Вологодської області, Псковської області та інших регіонів, чиї під’їзні шляхи мають можливість вивантаження щебеню тільки на одну сторону, ми можемо доставити щебінь на вагонах – самоскидах (думпкарах). Також легко здійснимо доставку з кар’єрів Карелії по жд будь-які інші віддалені регіони Росії. Думпкарами щебінь доставляється оперативно, акуратно, в призначені терміни, і компанія гарантує злагоджену роботу та професіоналізм всього персоналу на усіх стадіях перевезення, вивантаження і вантаження матеріалу. При бажанні ми можемо надсилати на пошту фотографії з кожного етапу роботи, оскільки наша людина завжди буде присутній там. Також замовник може придбати у нас щебінь і відвантажити його у власні вагони. Доставка щебеню здійснюється вагонами власного і орендованого парку рухомого складу в основному по Жовтневій, Московської та Північної залізницям.