Кінематографічний трейлер diablo ii: resurrected

33

Видавець blizzard entertainment і студія vicarious visionsопублікували новий кінематографічний трейлер diablo ii: resurrected. Diablo ii: resurrected вийде 23 вересня 2021 року наplaystation 5, xbox series, playstation 4, xbox one, nintendoswitch і pc (battle.net) з підтримкою функції крос-платформногозбереження.

Diablo ii: resurrected являє собою ремейк гри diablo ii ідоповнення «lord of destruction». Гравці зможуть перемикатися між графікою і оригінальною одним натисканням кнопки.

Diablo ii: resurrected — оновлена версія екшен-rpg diablo ii,гри, що задала закони жанру. Відправляйтеся на пошуки таємничоготемного мандрівника і боріться з мешканцями пекла, розкриваючи задум великого зла — діабло, мефісто і баала. Тепер гра доступна на пк у форматі 4k (2160p).

Особливості diablo ii resurrected:

 • оновлена графіка-сучасний вигляд знайомих героїв, героїв, предметів і заклять.
 • грандіозний сюжет, розкритий в п’яти актах.
 • класичний ігровий процес-дбайливе відтвореннялегендарної гри diablo ii.
 • розширена підтримка battle.net.
 • планована підтримка синхронізації прогресу:прогрес зберігається при грі на будь-якому пристрої.
 • …і це ще не все!

владика руйнування повертається diablo ii: resurrected включає весь контент з diablo ii ідоповнення diablo ii: lord of destruction. Боріться в крижанихпещерах, моторошних могилах, наповнених нежиттю, і на промерзшіхпустошах, щоб дістатися до млявої вершини піку арреат іостановіть баала, владику руйнування. У lord of destruction вамстанут доступні два додаткових класу: хитромудрий ассасин, майстер смертельних пасток і таємних бойових мистецтв, і друїд —перевертень і прізиватель, що повеліває магією стихій.

оновлена графіка моторошні демони, хоробрі шукачі пригод і світ санктуарія — все це було дбайливо відтворено. Оцініть новий вражаючий виглядудивітельного світу і його мешканців у високій роздільній здатності (до4к / 2160p) на пк — або пориньте в атмосферу diablo ii без усякихзмененій, перемикаючись між двома режимами одним натисненням кнопки.

планована функція-синхронізація прогресу ваш прогрес зберігається, на якому б пристрої ви не граліфункція синхронізації прогресу, яка скоро з’явиться в грі, відкриє доступ до персонажів і ігрового прогресу на любомустройстве, на якому ви граєте в diablo ii: resurrected.

 • грайте за улюблених персонажів і отримуйте здобич на всіх підтримуваних пристроях.
 • ваші рівень, виконані завдання, прогрес, навички завжди зберігаються.

Для синхронізації прогресу необхідний обліковий запис battle.net, ккоторой прив’язані копії гри diablo ii: resurrected (пріобретаемиеотдельно для кожної підтримуваної платформи).

Цілий ряд нових функцій зробить вашу подорож в пекло ще більш захоплюючою.

 • оновлені сезони. Приєднуйтесь до шанувальникамdiablo ii: resurrected з усього світу в захоплюючій битві за найвищі рядки в рейтингу. Завоюйте місце серед легенд завдяки ексклюзивній рейтинговій системі з частішими завантаженнями.
 • оновлений інтерфейс. Покращене отраженіепараметров і характеристик у вікні персонажа, порівняння свойствпредметов за допомогою спливаючих підказок, автоматіческоеформірованіе групи при вході в режим мережевої гри — це далеко не всі переваги оновленого користувальницького інтерфейсу diabloii resurrected.
 • розширений схованка / більше місця для видобутку. Завдяки розширенню особистого схованки і новій вкладці загального схованки висможете зосередитися на боях з демонами і боротьбі за здобич,витрачаючи менше часу на її сортування.
  • кількість осередків в особистому схованці збільшено з 6×8 до10х10.
  • доступна вкладка загального схованки для всіх персонажів, прив’язаних до облікового запису battle.net.
  • тепер ви можете легко передавати спорядження від одногогероя до іншого легко, не використовуючи»мулів”.

приведіть свою армію