Як вибрати ставки на футбол

8-1-2019

Ставки на великі коефіцієнти – специфічна стратегія. Якщо не враховувати нюанси, то система точно виявиться неефективною. Найважливішими моментами при грі на високих котируваннях є управління ігровим банком і правильна психологія.Також хочемо вам порекомендувати ставки на футбол

Нерозумно заперечувати значимість цих факторів, але вони лише доповнюють головне вміння – аналіз подій і пошук вигідних результатів.

 Ставки на високі котирування – це підвищений ризик і рідкісні виграші. Наберіться терпіння і запастися заспокійливим. Будьте готові до серії невдач з 8 – 10 ставок. Складно тримати себе в руках в такій ситуації. Вже з – за психологічного аспекту бажано відмовитися від застосування методики. Найкраще підходять ігри результативних ліг, наприклад, Німеччина, Нідерланди, Бельгія, Австралія та інші. Поповніть список турнірів, щоб матчі проходили у різний час. Це дозволить досліджувати більше подій і знаходити достатньо привабливих варіантів.

Насамперед вивчіть турнірні таблиці. Виберіть команди, які багато забивають, але при цьому чимало пропускають. Тепер розберіть, коли траплялися голи. Складіть список результативних клубів, з участю яких у кінцівці нерідко трапляються голи. Ще подивіться, як часто обрані суперники забивали незадовго до фінального свистка один одному в особистих зустрічах. Пропустіть подію, якщо на 75 – ій хвилині рахунок не відкрито. Ідеальний сценарій – в однієї з команд перевага в 1 – 2 голи. Ваше завдання – зловити високий коефіцієнт на тотал більше.

В залежності від того, на якій хвилині зробили ставку, кеф може досягати Головне побачити, що програє сторона здатна забити, або пропустити на контратаці. Коли не проглядається мотивація і активність попереду, утримайтеся від парі. Висновок Стратегія проста і зрозуміла, але прибутковість залежить від правильного вибору матчів і вміння зробити ставку в потрібний момент. Без великих футбольних знань не обійтися. Коли результати гри далекі від задовільних показників, розгляньте інші стратегії.