Згорнути всі вікна

438

Уявімо собі таку ситуацію, що у Вас одночасно відкрито багато активних вікон. Це можуть бути як звичайні папки провідника, так і різні програми, наприклад редактор зображення, браузер, скайп і т. д. І от Вам треба щось таке (файл або папку на Робочому столі. В результаті Ви по черзі звертаєте всі запущені вікна для того, щоб дістатися до Робочого столу. У цій статті я покажу Вам як можна досить легко і швидко згорнути всі вікна, щоб в результаті відкрився Робочий стіл і все було згорнуто.

Як згорнути всі вікна в Windows XP

У Windows XP є така чудова “штука”, як Швидкий запуск. Ця така область на Панелі завдань, в яку поміщаються ярлики часто використовуваних програм і утиліт.

На замітку:
Якщо у Вас до цих пір немає, то клацніть ПКМ по вільному місцю на Панелі завдання і поставте галочку як показано на скріншоті:


В результаті поряд з кнопкою Пуск з’явиться ця область з вже присутніми (найчастіше) ярликами.

І ще. Якщо ви хочете додати що-то в панель швидкого запуску, то просто перетягніть ярлик файлу прямо в неї.
Якщо не поміщається все, то знову клацніть ПКМ на Панелі завдань і зніміть галочку Закріпити панель завдань, потім посуньте повзунок швидкого запуску вправо або вліво і знову можете поставити галочку.

Тут нас цікавить тільки одна кнопочка, натиснувши на яку всі вікна згорнуться:
Свернуть все окна

Панель завдань адже завжди відображається, тому і область з цієї кнопочкою завжди буде видно і Ви в будь-який час можете натиснути на неї і згорнути всі вікна.

Як згорнути всі вікна в Windows 7 і 8

У цих операційних системах присутня так само цей значок, тільки він змінив свою іконку і перебрався в правий нижній кут, поряд з годинником:
Свернуть все окна

У Windows 8 ця кнопочка взагалі навіть іконку втратила, але функціональність залишилася. Тому можете сміливо натискати на цей правий кут і всі згорнеться:
Свернуть все окна

До речі, в Windows 7 так само можна створити панель швидкого запуску, як в XP. Про це описано у статті ” Як зробити панелі швидкого запуску. Чи підійде цей спосіб для Windows 8 не знаю, не тестував.

Як згорнути всі вікна Windows за допомогою клавіатури?

Цей спосіб актуальний для всіх версій Windows і для його використання потрібно натиснути комбінацію гарячих клавіш Win + D:
Свернуть все окна

При повторному натисненні цих клавіш, всі вікна знову розгорнуться в тому порядку, в якому були активні.

На замітку:

  • Якщо при натисканні на іконку згортання у Вас не відразу вийшло, то не варто натискати кілька разів. Всі згорнуться, але деколи треба час. Це залежить від швидкості швидкодії Вашого комп’ютера.
  • Якщо Ви хочете згорнути гру або програму, то деякі не дозволять згорнути їх таким чином. Для цього можете скористатися гарячими клавішами перемикання вікон: Alt + Tab

    Ось і все на цьому. Дякуємо за увагу та залишайте коментарі.