Як вибрати кредит

1-2-2019

Как выбрать кредит
Найчастіше кредит є нецільовим, тобто банк просто видає вам певну суму грошей, а ви її витрачаєте на що хочете. Однак при оформленні цільового кредиту такого виду (того ж POS-кредиту) ставка по ньому може бути нижче, тому що банк буде знати і бачити, що ви витратили кошти за цільовим призначенням, а не використовували їх для задоволення нагальних потреб.
Також хочемо вам порекомендувати кредит плюс
На поточний момент середня ставка по рублевих кредитах без забезпечення (застави) знаходиться на рівні 18% річних. Таку ставку можна отримати, оформивши кредит без страхування життя. За індивідуальними пропозиціями від банку ставка не може бути нижче. Споживчі кредити надаються позичальникам на термін від декількох місяців до декількох років (зазвичай до семи років). Чим більше термін кредитування, тим більшу суму ви зможете отримати. Мінімальна ставка за споживчим кредитом доступна для військових та працівників бюджетної сфери.
Для більш низької процентної ставки і більш високої суми схваленого кредиту також можна підібрати кредит під заставу нерухомості (автомобіля або житла, що є у вас у власності). Однак це досить ризикований підвид кредитування. Брати його рекомендується тільки в крайніх випадках, оцінивши всі можливі ризики і будучи впевненим у можливості виплати кредиту на протязі всього строку його дії. Пішовши в борги по такому кредиту, ви можете втратити закладену нерухомість. Тому потребкредитом під заставу має сенс скористатися, якщо ви маєте намір закласти не єдине ваше майно.
Зазвичай банк може видати кредит на невелику суму за одним документом — паспортом. Але якщо ви будете готові надати підтвердження своїх доходів (2-ПДФО або довідку за формою банку), то цілком можливо, що отримаєте ставку нижче або суму більше. Якщо ви вже знайомі з банком, можна чекати від нього деяких привілеїв. Банк, у якому ви одного разу брали кредит і успішно його виплатили, з більшою ймовірністю видасть вам позикові кошти, ніж той, хто вас не знає.
Оформити споживчий кредит буде простіше і вигідніше вже «бувалого» позичальнику. Якщо ви ніколи не брали кредит у банку, варто спершу спробувати кредитну картку. В ідеалі нею потрібно користуватися близько півроку: цього часу будь-якого банку вистачить, щоб зрозуміти, що ви — платоспроможний і відповідальний клієнт, якому можна видати кредит на значну суму.
По-третє, може виявитися, що страховка до нового кредиту стане вам у копієчку», в той час як сплачену за минулий кредит страховку не повернуть, згідно прописаним в договорі умов кредитування. Таким чином, буде великий ризик не розрахуватися зі старими боргами, взявши на себе новий борг, а просто збільшити загальну суму своєї заборгованості і виплачувати на один кредит більше.