Youtube буде автоматично виділяти найцікавіші фрагменти відео

13

Сервіс youtube часто дозволяє певним частинам аудиторії брати участь в експериментах, даючи їм можливість випробувати нові, ще недоступні більшості функції. Тепер google повідомила, що невелика кількість користувачів зможе бачити спеціальні позначки над індикатором прогресу в роликах youtube.

Androidpolice.com

Дані про експеримент з’явилися на сторінці підтримки youtube. Відповідно до опису функції, сервіс експериментує з демонстрацією користувачам спеціального маркування, що дозволяє знайти найцікавіші частини відео.

Учасники експерименту побачать спеціальний граф над класичним червоним індикатором прогресу-чим вище граф, тим частіше переглядається користувачами ця частина відео. У примітці підкреслюється, що в експерименті бере участь лише невеликий відсоток користувачів смартфонів і пк.

Щось схоже вже давно присутнє на деяких розважальних сайтах, але наскільки буде відрізнятися версія google, поки невідомо — підтверджених свідоцтв від користувачів поки не надходило. Не виключено, що в разі успіху експерименту відповідні графи з’являться не тільки у фокус-групи, але і у інших користувачів.