Як вибрати керамічну плитку для ванни

7-25-2019

Керамічна плитка дає можливість навіть при досить обмеженому бюджеті перетворити ванну кімнату в осередок стилю і комфорту. Провідні компанії – виробники плитки використовують новітні технології, що дозволяють випускати продукт особливої міцності. Над колекціями керамічної плитки працюють талановиті дизайнери  продумывающие не тільки основний малюнок і колірну гамму, але і варіанти декоративних елементів, які служать яскравими акцентами на облицьованих плиткою підлогах і стінах.

Якщо говорити про якісні характеристики цього популярного оздоблювального матеріалу, то плитка для ванної має деякі відмінності від керамічної плитки для інших приміщень (наприклад, для кухні). При виробництві плитки для ванних кімнат, насамперед, враховується фактор підвищеної вологості. Здатність плитки протистояти механічних пошкоджень не так важлива, як її вологостійкість.

Особливо важливо вибрати плитку з низькою пористістю і як можна більш щільною структурою для підлоги ванної кімнати – це допоможе запобігти неприємні наслідки від попадання на його поверхню навіть істотної кількості води. На підлозі краще використовувати не глазуровану (покриту спеціальним складом, що надає матеріалу глянець), а рельєфну плитку, що виключає зайве ковзання. А ось при оформленні стін плитка для ванної може бути будь-якою, в тому числі і глянцево – блискучою. Колірна палітра і варіанти малюнків, нанесених на керамічну плитку, здатні вразити навіть сама живе уяву. Особливою популярністю користується керамічна плитка, що імітує натуральні матеріали – камінь, дерево, цегляну кладку.

Мережа салонів плитки та сантехніки ITT Ceramic. Холл пропонує керамічну плитку для ванної провідних світових виробників. Всесвітньо відомі бренди Іспанії, Польщі та інших європейських країн, а також керамічна плитка виробництва Росії і Білорусії представлені в наших салонах в широкому асортименті. Ми оформляємо демонстраційні майданчики за всіма правилами: наші покупці можуть побачити готові панелі з керамічної плитки різних колекцій, оброблені бордюрами, з елементами мозаїки та керамічних панно. Така технологія дозволяє створити цілісну картину і допомагає уявити, як буде виглядати ванна кімната після укладання плитки.