Помилка з кодом «1004» в Microsoft Excel

663

Як правило, помилка з кодом 1004 виникає при копіюванні листа в Майкрософт Ексель з допомогою макросу і подальшого його переміщення в ту ж саму книгу, з якої інформація і було скопійовано. Подібні маніпуляції викликають збій системи, і програма відмовляється працювати далі.


Для того, щоб вирішити цю проблему необхідно створити нову книгу. У ній ми видаляємо всі листи і залишаємо тільки один. Далі, у відповідності з вашими вимогами, виробляємо форматування, вставляємо тексти і діаграми, та інші необхідні дані, використовуючи інструменти за замовчуванням. Після цього, на верхній панелі натискаємо на меню «Файл» і вибираємо там дія «Зберегти як».
Ошибка с кодом «1004» в Microsoft Excel

У вікні присвоюємо ім’я документа з збереженням його первісного розширення. Нижче, у випадаючому списку вибираємо Шаблон *.xltх (для пакета Офіс перших версій позиція буде називатися «Шаблон *.xlt»). Натискаємо кнопку «Зберегти».

Для того, щоб вставити шаблон за допомогою макросу, потрібно скористатися таким кодом: Sheets.Add Type:=Заданий адресу\Присвоєне назва документа.

Також проблему можна вирішити й іншим способом. Просто зберігаємо весь файл екселю у форматі відповідного шаблону. Створюємо новий файл на основі цього ж шаблону. Таким чином, поки файл не збережено, команда COPY не буде провокувати збій системи, навіть якщо листи будуть копіюватися у рамках однієї книги.