Як вибрати абонентське обслуговування комп’ютерної техніки

9-13-2019

Как выбрать абонентское обслуживание компьютерной техники
Адже якщо у вашій організації до 40 комп’ютерів наймати системного адміністратора недоцільно, тому що більшу частину часу він буде займатися своїми власними справами.
Також хочемо вам порекомендувати http://akit.com.ua/
Налаштування комп’ютерів, оновлення програмного забезпечення (зокрема операційні системи, антивіруси і т.
Необмежена кількість виїздів до замовника для усунення проблем. Налаштування і підтримку працездатності локальної мережі.
Разове обслуговування комп’ютерної техніки, терміновий виїзд системного адміністратора. В деяких випадках це відбувається коли власний штатний сисадмін не може впоратися і вирішити проблему. У цьому випадку проблема потребує швидкого вирішення.

Інтерв’ювання та обстеження в рамках якого відбувається опис структури компанії та облікової політики, а також фіксація основних вимог до програмного продукту з боку замовника, фіксація целеей і завдань автоматизації. Результат етапу: вибір програми 1С, визначення вартості і термінів складання технічного завдання. Етап, на якому відбувається анкетування та документування бізнес – процесів з допомогою схем і діаграм. Впровадження передбачає доопрацювання та встановлення конфігурації 1С, а також навчання співробітників роботі з програмою, тестування і введення в експлуатацію. Результат: Робоча система з можливістю отримання необхідної інформації для внутрішнього використання і для податкової звітності.

Для того щоб правильно спроектувати, змонтувати і налаштувати телефонну мережу, необхідно скласти технічне завдання і розпланувати роботи. Після цього оцінюється вартість робіт з встановлення та налаштування обладнання, а також строки їх виконання. Після цього ви отримуєте письмовий звіт про стан вашої інформаційної системи, її слабкостей та недоліків, а також рекомендації по удосконаленню – додавання або заміни обладнання або програмного забезпечення. Вартість послуги залежить від строків роботи системного адміністратора. В разі замовлення одного з видів абонентського обслуговування послуга надається безкоштовно.
Підтримка IT akit.com.ua  – інфраструктури для юридичних осіб. Звертайтесь, будемо раді допомогти вам.