Як поліпшити свій сайт.

5-2-2018

Як поліпшити свій сайт.
Ви використовуєте застарілий браузер. В ідеалі, ви повинні навчитися читати думки вашої цільової аудиторії. Але в реальному житті, вам доведеться оптимізувати свій сайт для LSI ключових слів і контекстної підказки, а не окремих слів. Чим більше кліків на ваших результатах пошуку, тим більше шансів знайти. Системи будуть вважати його найбільш актуальним для пошуковиків. У цьому випадку, ваші структуровані дані-це вірний шлях до водіння Ваших потенційних читачів. Якщо Ви не в 2017, Ви не дружите з Google і цільовими клієнтами. Також ви можете знайти все необхідне на ресурсі проверка битых ссылок.
З такою кількістю гарячих тенденцій SEO та оновлення Google, це важко зрозуміти, з чого почати і що таке SEO. Інші цифрові маркетингові інструменти можуть допомогти перейти в ці тенденції. Годі відкладати і приступайте до роботи з наступними порадами щодо стратегії оптимізації контенту на 2017 рік. Виправите всі неправильні відповіді з кодами стану. Якщо у вас є “404 сторінка не знайдена”, оптимізуйте ці сторінки з навігаційних параметрів або використовуйте постійне 301 перенаправлення.
Перевірте ваш сайт містить, пов’язане з контентом, як дублікати, довгі/короткі теги, відсутність атрибутів Alt і т. д. Підняти швидкість сторінок, щоб зробити ваш сайт швидким і яроким в очах Google і пошукових систем. Найбільш поширені способи збільшити швидкість сайту в CSS, JavaScript і HTML минификации, стиснення зображення, кеш браузера, важелі, і т. д. Почніть зі збору свого списку основоположних слова.