Oxford nanopore прискорить секвенування днк/рнк за допомогою хмари oracle

32

Корпорація oracle і компанія oxford nanopore technologies уклали угоду про співпрацю, метою якої є забезпечення високопродуктивного секвенування днк/рнк. Передбачається, що результатом спільних робіт стане прискорення розвитку передових методів виявлення і лікування ряду захворювань.

Йдеться про використання так званого методу нанопорового секвенування. Він заснований на застосуванні білкових, твердотільних або інших пір діаметром в кілька нанометрів, чутливих до нуклеїнових кислот. Перевагами даного методу є відносно дешеве генотипування, мобільність, швидкий аналіз і відображення результатів в реальному часі.

Pixabay.com

В рамках угоди oxford nanopore technologies буде використовувати хмарну інфраструктуру oracle cloud infrastructure (oci) для вирішення різних прикладних і клінічних завдань. Значні обчислювальні потужності oci дозволять прискорити обробку даних.

Крім того, можливості oxford nanopore technologies по секвенуванню днк / рнк, а також супутні дані будуть інтегровані в різні додатки і сервіси oracle. Відзначається також, що oracle інвестує £150 млн в oxford nanopore technologies.

Якщо ви помітили помилку — виділіть її мишею і натисніть ctrl+enter. / можете написати краще? ми завжди раді авторам.