Google заплатить до $250 тис.за експлойти для android 12 enterprise

19

Google запустила програму винагород за знайдені уразливості в android 12 enterprise. Компанія обіцяє, що корпоративна версія android допоможе краще захистити бізнес-користувачів, і готова і далі вкладатися в безпеку платформи – в рамках оновленої програми з пошуку багів компанія виплатить до $250 тис.за знайдені експлойти для пристроїв pixel під управлінням android enterprise.

Як повідомляється, в новій enterprise-версії мобільної ос розширені можливості для іт-адміністраторів, які тепер отримали доступ до додаткових засобів управління конфіденційністю. Це дозволяє їм стежити за тим, які програми використовуються на смартфонах, як вони працюють і куди передають дані. Зі схвалення адміністратора користувачі самі зможуть приймати або відхиляти запити робочих додатків на доступ до датчиками і сенсорами. Наприклад, вони можуть заборонити відстеження місця розташування.

Інші функції безпеки в android 12 включають можливість для адміністраторів налаштовувати підключення wi-fi, вирішувати, які інструменти введення даних (input method editor, ime) можна використовувати на пристроях, управляти складністю паролів для захисту робочих даних, отримувати по мережі журнали роботи корпоративного профілю і т.д. При цьому у співробітників зберігається можливість використовувати і особистий профіль для неробочих потреб.