Особливості утиліти DreamScene Activator для Windows 10

478

Утиліта DreamScene Activator для Windows 10 дозволить замість класичних шпалер на робочий стіл встановлювати відео. При цьому, в якості відео шпалер можуть бути використані будь-які ролики.

Програму Дрім Сцен для Windows 10 можна завантажити абсолютно безкоштовно на офіційному сайті, або на сайтах партнерах розробника. Займає утиліта дуже мало місця. До ресурсів комп’ютера програма не вимоглива. Установка програми можлива і на комп’ютер і ноутбук, і планшет, які працюють на базі операційної системи Windows 10. При скачуванні утиліти, необхідно вибрати версію, яка може бути призначена для 64 bit для 32 bit. Обов’язкова умова для використання утиліти – наявність на комп’ютері встановлених відеодрайверів. Те ж саме стосується і відеокодеків.


Зверніть увагу, що встановлювати програму не потрібно. Відкриваєте файл від імені адміністратора, і в запустившемся вікні ставите перемикач в положення «ON».
Особенности утилиты DreamScene Activator для Windows 10

Після цього, на будь-яке вподобане відео, яке зберігається на комп’ютері, достатньо буде натиснути правою клавішею мишки і вибрати пункт «Встановити як DreamScene».