Apple може представити нові macbook pro на потужному чіпі m1x в найближчі тижні

97

Шанувальники apple, та й не тільки вони, з нетерпінням очікують сьогоднішнього заходу компанії, на якому будуть представлені смартфони серії iphone 13, apple watch series 7 і нові airpods. Однак є ще один продукт, до якого прикута увага користувачів. Мова йде про macbook pro на базі чіпа м1х, який, за свіжими даними bloomberg, побачить світ в найближчі тижні.

Extremetech.com

Очікується, що прийдешній macbook pro отримає чіпсет apple m1x, який стане вдосконаленою версією актуального м1. Нагадаємо, що на arm-чіпсеті м1, представленому в минулому році, заснований ряд комп’ютерів компанії, серед яких macbook air, 13-дюймовий macbook pro, imac, mac mini, а також ipad pro 2021 року. Цей чіп включає чотири потужних і чотири енергоефективних ядра.

Передбачається, що чіпсет m1x буде містити два енергоефективних і вісім високопродуктивних обчислювальних ядер. Чіп буде доступний у двох конфігураціях: з 16 або 32 графічними ядрами. Для порівняння, графічна підсистема м1 містить 7 або 8 графічних ядер.

Extremetech.com

Передбачається, що новий macbook pro вийде в двох розмірах: 14 і 16 дюймів. Пристроїв приписують роз’єм hdmi, слот для sd-карт і підтримку магнітної зарядки magsafe. Передбачається, що екрани нових ноутбуків отримають mini-led-матриці. Крім того, пристрої позбудуться сенсорної панелі touch bar, яка отримала неоднозначні відгуки користувачів. Передбачається, що apple присвятить новим macbook окремий захід, який пройде в найближчі тижні.