Merge villa 1.35.320

14

Алісі потрібна твоя допомога! цунамі зруйнувало все, і тепер вона повинна відновити особняк своїх бабусі і дідусі і повернути комфорт в сімейний будинок. З твоєю допомогою, після відновлення, будівля буде виглядати краще ніж до катастрофи! відкрий ворота, і почни це незабутня пригода!

Збирай з предметів корисні інструменти, які допоможуть тобі відремонтувати і прикрасити багато зруйнованих кімнат в особняку. Відремонтуй і обставити будинок розкішної зовнішньої і внутрішньої меблями і нехай він виглядає як новий. Використовуй свій дизайнерський погляд, щоб створити унікальний будинок з власним почуттям стилю і творчим підходом.

Відкривай нові кімнати і повністю перетворюй їх. Ніхто навіть не згадає, що будинок був знищений під час цунамі! у кожній частині будинку є новий секрет, який ти можеш розкрити, і тобі буде дуже весело розгадувати безліч головоломок. Виконуй завдання і заробляй нагороди, які допоможуть тобі з відновленням. Набирайся досвіду і підвищуй свій рівень, щоб стати майстром гри merge villa!

Ти не повинен робити все поодинці. Подружися з новими персонажами під час пригоди, які допоможуть тобі з ремонтом, і не забувай про своїх чотириногих друзів! подбай про тварин і допоможи своїм вихованцям, надавши їм гарне місце для життя. Дбай про пухнастих цуценят і милих кошенят, так як ти працюєш, щоб побудувати для них будинок, повний любові.

Особливості гри merge villa:

  • візьми участь у незабутній пригоді із захоплюючою історією-ти не будеш розчарований!
  • відкривай нові кімнати з унікальним геймплеєм, розкішними прикрасами, приголомшливою анімацією.
  • використовуй своє почуття стилю, відновлюй і прикрашай особняк.
  • з’єднуй предмети, щоб відкрити сотні унікальних інструментів для ремонту.
  • взаємодій з безліччю внутрішньоігрових персонажів, які допоможуть тобі відновити і прикрасити особняк.
  • пріюті домашніх тварин! милі цуценята і кошенята чекають, що ти надаєш їм теплий і люблячий будинок.
  • розслабляючий геймплей. Просто з’єднуй два предмети, а потім ремонтуй будинок. Простіше бути не може.
  • грай безкоштовно як онлайн, так і оффлайн!