Книги Даніели Стіл огляд

6-20-2019

Книги Даниэлы Стил обзор

Новий роман Даніели Стіл – це дивна та захоплива історія про материнської любові і синівської відданості, про зустрічі і розставання, про чудесні дари і нові надії. В ньому життя торжествує над смертю, а прощення виявляється сильніше. Також хочемо вам порекомендувати https://stylus.ua/hudozhestvennaya-literatura/avtor:daniela-stil/

Коли талановита тележурналістка Мелані Адамс приїхала в Лос – Анджелес, щоб зробити матеріал про відомого кардиохирурге, вона ще не знала, що ця зустріч змінить все її життя. За кілька днів вони стали потрібні один одному, але Крейда, растившая. Новий захоплюючий роман Даніели Стіл — про мужність і гідність, про маленьких чудеса повсякденності, про страхи і надії, про радощі і страждання, які переживають не тільки звичайні люди, але і всесвітні.

Американська письменниця Даніела Стіл, чиї книги мільйонними тиражами видаються в багатьох країнах, у романі возврашает нас до подій, які свого часу потрясли весь світ. В ньому життя торжествує над смертю, а прохання виявляється сильніше. Ціна:.
Інтриги, скандали, блиск і розкіш зоряного Голлівуду.
Зворушлива, кумедна і захоплююча сімейна сага.
Проте насамперед це – історія кохання. Кохання сильної, незалежної молодої жінки з “нежіночою”.

Молодий художник Тео Лука мирно жив у тіні слави свого знаменитого батька, в розкоші химерного ресторану – музею, в який його підприємлива мати перетворила фамільне маєток. Але одного разу цей ресторан відвідав бізнесмен – мільярдер. Ціна:.
В одному з найбільш захоплюючих романів знаменитої Даніели Стіл є все, за що її книги з нетерпінням чекають мільйони читачок: любов і ніжність, сльози радості і гіркота втрат, сильні чоловіки і тендітні жінки.

Від молодого успішного архітектора Чарлі Уотерстоуна після десяти років щасливого подружжя йде дружина. В одну мить завалилося його щастя, його кар’єра… І Чарлі кидає все і їде в маленьке провінційне містечко.
Новий роман знаменитої Даніели Стіл – красива історія про торжество любові над зрадою, в якій майбутнє і минуле тісно сплелися між собою у дивовижний візерунок, що спонукає серце битися сильніше в передчутті чудових.