Facebook заснувала фонд на $ 10 мільйонів для заохочення творців vr-контенту

16

Facebook оголосила про створення фонду creator fund з капіталом в $10 мільйонів, щоб спонукати людей створювати контент для своєї платформи віртуальної реальності horizon worlds. Хоча horizon worlds все ще знаходиться в стадії бета-тестування, компанія явно хоче залучити більше творців контенту, щоб запропонувати більше можливостей, які можуть бути цікаві користувачам.

Theverge.com

Кошти фонду будуть виділені протягом наступного року в рамках трьох основних напрямків:

  1. серія громадських конкурсів на створення “найкращих світів horizon”. Facebook виплатить до $10 тисяч трьом призерам.
  2. програма creator accelerator, яка покликана надати знання та навички, необхідні для створення контенту horizon worlds, людям з різним рівнем підготовки. Facebook завершила пілотний етап програми у вересні, а вже в листопаді почне приймати заявки на участь в наступному етапі, який буде запущений на початку 2022 року.
  3. фінансування розробників, зацікавлених у створенні “досвіду horizon на певну тему”.

Марк цукерберг (mark zuckerberg), генеральний директор facebook, заявив, що хоче, щоб люди бачили facebook як «компанію метавселенных». Одним із прикладів того, як це може виглядати, є програма horizon workrooms від facebook, яка представляє собою віртуальний конференц-зал для спільної роботи. Варто відзначити, що в цій сфері facebook стикається з конкуренцією інших проектів, зокрема, розроблюваних epic games і roblox, які також в значній мірі покладаються на контент, створений користувачами.

Хоча фонд creator fund є кроком у вірному напрямку, для подальшого розвитку horizon worlds facebook доведеться інвестувати куди більше, ніж $10 мільйонів. Навряд чи це стане проблемою для компанії, яка заробила більше $10 мільярдів у другому кварталі цього року.