Вирішення проблеми перевантаження ЦМ процесом «System»

415

Відкриваючи Диспетчер завдань необхідно завжди контролювати завантаження ЦП. Загальна завантаженість зазначена в самому низу вікна. Іноді процес «System» може грунтовно перевантажувати систему, аж до показника в 99%. І це далеко не норма. Але вирішити цю ситуацію цілком можна самостійно.


Найчастіше, причина перевантаження ЦП процес «System» пов’язана з включеним режимом Автоматичного оновлення операційної системи Windows. Для усунення несправностей необхідно відкрити командний рядок з правами адміністратора. У рядок вставляємо словосполучення «net stop wuauserv» і підтверджуємо свою дію. Перед вами повинно відкритися вікно, у якому повідомляється про зупинення служби.
Решение проблемы перегрузки ЦМ процессом «System»

Після цього заново відриваємо Диспетчер завдань і перевіряємо завантаженість ЦП. Якщо показники так і залишилися критичними, необхідно заново запустити відключену службу. Знову відкриваємо ” командний рядок і прописуємо те ж словосполучення.

У випадку, якщо у вас встановлена операційна система Windows XP, причина перевантаженості ЦП може лежати в службі IPSEC. Тому її варто спробувати відключити. Для цього набираємо гаряче поєднання клавіш Win+R і відкривався командному рядку прописуємо «control ADMINTOOLS», підтверджуємо свою дію. Перед вами відкриється список, в якому вам знадобиться тільки пункт «Служби».
Решение проблемы перегрузки ЦМ процессом «System»

Заходимо в нього і шукаємо службу IPSEC. Правою кнопкою миші клацніть на файл і в випадаючому меню вибираємо функцію «Зупинити». Після цього перевіряємо завантаженість ЦП. Якщо проблема не вирішилася, можна в зворотному порядку включити службу IPSEC.

Іноді причина перевантаженості ЦП пов’язана з некоректною роботою антивіруса. Спробуйте видалити антивірус, і знову переглянути показання диспетчера завдань. Якщо проблема усунулася, просто скачайте новий антивірус. Якщо ж у вас була встановлена платна версія антивіруса, необхідно звернутися в технічну підтримку для розв’язання проблеми. Також варто обов’язково перевірити систему на наявність вірусу. В даному випадку актуальним антивірусом буде Dr.WEB. Скачайте його і проведіть повноцінну перевірку.