4 факти про криптовалюта, про які ви могли не знати

109

Сьогодні кожен зліт криптовалюта в ціні стає подією для змі, але для звичайних людей біткоіни (від англ. Bitcoin) як і раніше залишається чимось ефемерним. Звідси недовіра до» цифровий монеті ” і нерозуміння цінності інвестицій в криптовалюта.

Спільно з coinmarketrate.com, ми підготували кілька фактів про криптовалюта, про які ви могли не знати в силу своєї необізнаності. Адже поки хтось сумнівався в біткоіни, інші ставали доларовими мільйонерами за рахунок майнінг або граючи на біржі.

1. Вперше вартість ринку криптовалюта перевищила $1 трильйон

Вже в кінці 2020 року вартість біткоіни наблизилася до позначки в $39 000. Зараз же за даними джерела курс криптовалюта коливається в районі $50 000. Не дивлячись на позитивну тенденцію зростання, ринок цифрової валюти як і раніше нестабільний. Але факт залишається фактом, вартість ринку криптовалюта вперше за 12-річну історію перевищила 1 000 000 000 000 доларів (сша).

2. Вперше з’явився федеральний кріптовалютний банк

Спочатку американський стартап «anchorage», сьогодні є першим і єдиним федеральним кріптовалютним банком на території сша. Фінансова установа має відповідну ліцензію в своєму активі, а також воно підпорядковується федеральним законам, що в свою чергу виключить різнотолки пов’язані з місцевим законодавством в штатах. До речі, у вересні 2020 року ліцензію на ведення банківської діяльності також отримала одна кріптовалютная біржа.

3. Близько 20% всіх біткоіни зберігаються на «загублених гаманцях»

За розрахунками аналітичної компанії «chainalysis», що займається питаннями блокчейн, близько 20% всіх біткоіни знаходяться на «загублених гаманцях». За приблизними оцінками сума перевищує $145 млрд.частина користувачів, які втратили доступ до гаманців, добули перші біткоіни ще під час запуску криптовалюта. Так стефан томас-програміст з сан-франциско зізнався, що забув пароль від вінчестера, на якому зберігалося 7002 біткоіни. На секундочку майже $352 млн за поточним курсом!

4. Криптовалюта не має офіційного статусу в більшості країн

Правовий статус криптовалюта залишається під великим питанням для громадян більшості країн світу. Влада сумнівається в розумності введення в обіг криптовалюти на території своїх держав, бачачи в ній небезпеку для економіки. На тлі цього японія і білорусь ще в 2017 році визнала цифрову валюту платоспроможною. Тепер в країні висхідного сонця можна розплачуватися біткоіни в багатьох місцях, а білоруські майнер можуть законно займатися видобутком монет без оподаткування податком.