Halyk homebank 5.12.0

81

halyk bank 8>—>- ви можете стати клієнтом і відкрити карту онлайн, не приходячи у відділення. Додаток homebank-ключ до всіх продуктів і послуг банку. Більше 4000 сервісів: платежі без комісій, перекази між картками будь-яких банків, конвертація та інформація про доступні засоби 24/7.

Особливості програми halyk bank:

  • стати клієнтом і відкрити карту, не приходячи в банк: скачайте додаток і пройдіть відео перевірку, тепер не потрібно відвідувати відділення, що відкрити карту, кредит або депозит.
  • платежі без комісій з бонусами: оплата комунальних послуг і послуг зв’язку, освіти і дитячих садків, штрафи, податки по всьому казахстану.
  • будь-які перекази онлайн: перекази на мобільний номер клієнтам halyk bank без комісій, перекази на будь-які карти світу, на рахунки фізичних і юридичних осіб, western union онлайн перекази та отримання, переказ готівки на банкомат, зняття готівки без карти, qr перекази.
  • продукти: замовлення і випуск карт без відвідування відділень банку, отримання кредитів миттєво на карту, відкриття та управління депозитів.

Сервісом homebank користується більше 4 мільйонів клієнтів. Встановіть додаток homebank, станьте клієнтом halyk bank, не відвідуючи відділення.