Як вчити дитину до п’яти років

6-4-2019

Как учить ребенка до пяти лет
Великий інтерес викликає підхід жителів країни висхідного Сонця до виховання дітей. Він називається “икудзи”, і це не просто сукупність педагогічних методів, а ціла філософія, спрямована на освіту і навчання нових поколінь. Правила виховання дітей від тибетських мудреців. Мам в Японії називають “амае”. Також хочемо порекомендувати – http://detki-superdetki.ru/

Складно перекласти і зрозуміти глибинний сенс цього слова. Але похідний від нього дієслово “амаэру” означає “балувати”, “захищати”. Споконвіку виховання дітей в японській родині — обов’язок жінки. Звичайно, в XXI столітті звичаї сильно відрізняються. Якщо раніше представниці слабкої статі займалися виключно домашнім господарством, то сучасні японки навчаються, працюють, подорожують. Тим не менш, якщо жінка наважується на материнство, вона повинна повністю присвятити себе цьому. Не дозволяється виходити на роботу, поки дитині не виповниться 3 роки, залишати малюка під опікою бабусі та дідуся.

Більше того, до року мати і дитя — практично єдине ціле. Куди б не прямувала японка, чим би не займалася, малятко завжди поруч — у грудях або за спиною. Бебі – слінги з’явилися в Японії задовго до поширення на Заході, а креативні японські дизайнери всіляко вдосконалюють їх, розробляючи спеціальну верхній одяг з “кишенями” для дітей. Це ганьба не на своєму, а на її імені. Новости20 правил виховання дітей від Марії Монтессорі. Отже, наступні 10 років життя дитина вчиться бути частиною мікро – груп, злагоджено працювати в колективі. Так формується його групове свідомість та соціальна відповідальність.

До 15 років дитина вважається практично сформованою особистістю. Далі слід недовгий етап бунтарства і самоідентифікації, які, утім, рідко підривають основи, закладені в попередні два періоди. Икудзи — парадоксальна і навіть дивна система виховання. Принаймні, в нашому, європейському, розумінні. Однак вона перевірена століттями і допомагає вирощувати дисциплінованих законослухняних громадян своєї країни.