Який вибрати і як встановити веб-браузер

  346

  Веб-браузер є однією з основних програм, які використовуються на комп’ютерах і всіх інших мультимедійних пристроях з доступом в Інтернет. Варто знати, що крім браузерів за замовчуванням, установлених на пристроях, є і альтернативні, які варто використовувати. Нижче я подам список популярних веб-браузерів і інформацію про те, як встановити, як змінити переглядач, який вибрати.

  Рейтинг популярності за статистикою відвідувачів traxter-online.net

  1-е місце в Google Chrome – 38,5%

  В даний час самий популярний веб-браузер, розроблений Google, доступний для Windows, Linux і Mac, а також для планшетів і смартфонів. Функціональність може бути розширена шляхом установки додаткових програм, розширень і візуальних тем. Він дозволяє виконувати онлайн-синхронізацію налаштувань і розширень, завдяки чому ми маємо доступ до них на кожному пристрої, на якому ми виконуємо вхід. Браузер активно просувається, має вбудований PDF-рідер і власний Flash, дуже інтегрований зі службами Google, наприклад, перекладачем електронної пошти.
  Каталог установки за замовчуванням C: Program Files Google Chrome Application і файл, який запускається chrome.exe.

  Движок браузера: Blink, до версії WebKit 28

  WWW сторінки:

  Сайт виробника
  Google Chrome Portable

  Какой выбрать и как установить веб-браузер

  2 місце Firefox

  Браузер Firefox є одним із самих популярних браузерів, розроблених фондом Mozilla. Він має швидку роботу, може бути налаштований шляхом встановлення додаткових розширень та тем, а також пропонує онлайн-синхронізацію і розширену захист конфіденційності.
  Каталог установки за умовчанням – C: Program Files Mozilla Firefox і файл, що запускає firefox.exe.

  Движок браузера: Gecko

  WWW сторінки:

  Сайт виробника
  Firefox портативний

  Какой выбрать и как установить веб-браузер

  3-е місце Opera – 9,5% (у тому числі 2,5% для двигуна Presto, версія 12.17)

  Браузер розроблений норвезькою компанією Opera Software. В якості перших були представлені функціональні рішення, які тепер є стандартними: перегляд вкладок, жести миші, блокування спливаючих вікон, вбудований поштовий клієнт. В даний час всі ці функції перебудовуються з-за зміни движка браузера.

  Каталог установки за умовчанням – C: Program Files Opera і файл, який запускає opera.exe.

  Движок браузера: Blink, до версії 12.17 Presto

  WWW сторінки:

  Сайт виробника
  Опера портативна )

  версія 12.17: версія для установки , Opera Portable ).

  Какой выбрать и как установить веб-браузер

  4 місце Internet Explorer – 9%

  Один з найбільш відомих браузерів, тому що він інтегрований з операційною системою Windows. Це невід’ємна частина системи, яку ми не можемо видалити компоненти IE використовують інші встановлені сторонні програми. У цій ситуації ми повинні пам’ятати, що потрібно оновлюватися до останньої версії, навіть якщо ми не використовуємо її – непропатченный браузер створює дірки в системі, через які проникає шкідлива програма.

  Каталог установки за умовчанням – C: Program Files Internet Explorer і файл, який запускає iexplore.exe.

  Движок браузера: Trident

  Остання версія IE для Windows 8.1 і 7 – Internet Explorer 11
  Остання версія) для Windows Vista – Internet Explorer 9 .
  Остання версія для Windows XP – Internet Explorer 8 .

  Какой выбрать и как установить веб-браузер

  Чотири основних браузера не вичерпують тему, тому що є ще дуже багато інших браузерів, але це дуже незначна кількість. До речі, я напишу про дуже важливому принципі безпеки – ви завжди повинні втілювати в життя саму останню версію цього браузера, завжди встановлювати його останні оновлення. Тоді ми уникнемо багатьох атак шкідливого ПО, що він атакує з рівня відвіданих веб-сайтів.