Експерт назвав оптимальний термін апгрейда старих iphone

20

Аналітик компанії creative strategies бен баджарін склав діаграму зміни продуктивності нових iphone від моделі до моделі. За його словами, різниця в потужності між пристроями останнім часом знижується, але як і раніше вражає-особливо якщо міняти смартфон не щороку.

В якості відправної точки баджарін зупинився на показнику одноядерної продуктивності процесора apple a7, встановленого в iphone 5s, і проаналізував наступні за ним чіпи аж до a15 в складі iphone 13. На діаграмі експерт вказав фактичну зміну продуктивності, процентне поліпшення потужності в річному численні, а також загальну тенденцію до зниження розриву між новими моделями починаючи з apple a9.

Хоча в цифровому вираженні приріст продуктивності відчутно скоротився за останні кілька років, apple, на думку експерта, як і раніше залишається лідером ринку за цим показником. Очікується, що за рахунок переведення мобільної платформи apple a16 на 4-нанометровий техпроцес компанія зможе істотно збільшити продуктивність новинки в порівнянні з актуальними моделями.

Аналітик також зазначив, що навіть з урахуванням меншого, ніж раніше, приросту потужності, продуктивність нових смартфонів apple подвоюється кожні три-чотири роки. Наприклад, власники iphone xs, переходячи на iphone 13, можуть розраховувати на 91-відсоткове збільшення продуктивності. За його словами, саме власники моделей такого “віку” входять до числа найактивніших покупців нових флагманів.