Microsoft не оновлювала і не буде оновлювати сервіс по збору даних у Windows 10

399

За звітами, які були опубліковані після перевірки новини про те, що Microsoft оновила налаштування телеметрії в Windows 10, надавши користувачам можливість відключати відправку даних за певними параметрами, виявилося, що компанія продовжує отримувати інформацію.

Але нещодавно корпорація опублікувала інформацію, що вона не вносила нічого нового після вересневого повідомлення в минулому році, коли Террі Майєрсон (Terry Myerson), голова групи з ОС Microsoft, пояснив, що користувачі можуть змінювати параметри конфіденційності, але певна інформація все ж буде збиратися.

Ця інформація включає дані про аварійні завершеннях роботи і звіти системи, які потрібні для поліпшення ОЗ і виправлення проблем, які можуть виникнути і на інших комп’ютерах. Майєрсон дав гарантії, що ніяка особиста інформація на пристроях з Windows 10 не збирається, а всі дані шифруються і зберігаються на захищених серверах.

“Ми збираємо вузькоспеціалізовану інформацію, яка допомагає нам забезпечити безпечну та надійну роботу. Сюди входить інформація про ID невідомих пристроїв, типи пристроїв і дані про аварійні завершеннях роботи програм. Це допомагає нам і нашим партнерам по розробці продовжувати покращувати надійність додатків. Сюди не входить нічого з ваших даних або файлів, аж до того, що ми зробили кілька кроків для уникнення збору будь-якої інформації, яка могла би хоч якось вас ідентифікувати. Наприклад, ім’я, електронна пошта або ID аккаунта”, додав Майєрсон.

Тому, у Microsoft немає необхідності вносити зміни в параметри збору телеметрії. Компанії потрібні деякі дані для поліпшення операційної системи і виправлення проблем, які можуть виникнути. Це є єдиним способом для одержання компанією інформації про помилки та проблеми. Надавши користувачу можливість вибору переданої інформації можна суттєво скоротити кількість звітів про помилки, які зараз отримує компанія.